Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vrácení řidičského oprávnění

Zdravím, před pár lety jsem dostal zákaz řízení na 5 let. Po půlce trestu jsem si žádal o upuštění zbytku, bylo mi vyhověno, ale s tím, že mi ho vrátili s 2,5 letou podmínkou. Moje otázka zní, co je to to na podmínku ? To jako znamená, že když mě chytnou např. za pásy tak mi ho zase vemou nebo co smím a nesmím ? Děkuji

Pásy, ojazdené gumy, zasvinené okná, technické nedostatky nespadajú do tvojho osobného profilu v prípade zlyhania v udelenej "podmienke".

Havária s ublížením na zdraví z tvojej viny, škoda na cudzom majetku, nedanie prednosti, nerešpektovanie príkazových a zákazkových značiek, zostatkový chlast je dôvod na odobratie vodičáku z dôvodu porušenia zákona.

Tupcom, ktorí si nedokážu v 21.storočí prelúskať z vlastnej vôle príslušné verejné zákony, by som osobne odobral nielen papiere ku kolobežke, ale aj odňal volebné právo. Eštébák, biely koník Babiš s jeho židovskou gráciou by skončil s ostatnou chazarskou, KGB_MIGMO, zločineckou mafiou boľševických megazlodejov.

Tak za 1. by sem rád poděkoval za odpověd. A za 2. nevím proč musím být nazýván tupcem, ale myslíš že jsem si to nesnažil zjistit sám ? Ano zkoušel, ale nikde sem nevyhledal nic o tomto připadu a už vůbec okolnosti podmínky. Věř nebo ne, ale jsem typ člověka, který prvně pátrá sám a až potom se obrací na pomoc např. v poradnách jako této. Sice nechápu druhou půlku osočení mě jako osoby, že jsem tupec, ale pro mě je zásadní, že jsem se dozvěděl co jsem potřoboval, takže ještě jednou děkuji. A ještě jedna věc, narážíš na to ,že jsem tupec, ale to že budu mít jak uvádíš např. zbytkový alkohol tak mi seberou řidičák a ani ho nemusím mít na podmínku, to stejné jako ublížení na zdraví mým zaviněním ve většině případů. Toto je přesně důvod proč jsem se obrátil na poradnu. Chtěl jsem jen vědět za co by ostatní dostaly "jen" body a mě už vzali znovu papíry.

Klud, Nuda je miestny debil, si ho tu pestuju...
Inak mas pravdu, si v podmienke, za akykolvek priestupok vodicak ide zas do cistiarne. Za zle parkovanie to asi nebude, rychlost a pod. zavisi od policajta ako co posudi a ci mu to bude stat za ten cas co stravi nad papiermi.
Jazdi kludne a bezpecne, budu radi vsetci.

Nudo, kdybys jedl prášky na trudomyslnost, tak bys věděl,
- že Lihoš Tu Ze-Ma(o)-n chystá volební právo POVINNÉ. Jelikož hradní galérka přes Minaře (ten spratek co staví bez stavebího povolení; dokonce až aj do senátu jezdí) úkolují ústavní soudce, tak to vypadá, že se dá čekat další ohýbání ústavy (jako páteře TuZemana)
- Na koloběžku nejsou potřeba papíry