Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vrácení řidičského oprávnění

Zdravím, před pár lety jsem dostal zákaz řízení na 5 let. Po půlce trestu jsem si žádal o upuštění zbytku, bylo mi vyhověno, ale s tím, že mi ho vrátili s 2,5 letou podmínkou. Moje otázka zní, co je to to na podmínku ? To jako znamená, že když mě chytnou např. za pásy tak mi ho zase vemou nebo co smím a nesmím ? Děkuji

Pásy, ojazdené gumy, zasvinené okná, technické nedostatky nespadajú do tvojho osobného profilu v prípade zlyhania v udelenej "podmienke".

Havária s ublížením na zdraví z tvojej viny, škoda na cudzom majetku, nedanie prednosti, nerešpektovanie príkazových a zákazkových značiek, zostatkový chlast je dôvod na odobratie vodičáku z dôvodu porušenia zákona.

Tupcom, ktorí si nedokážu v 21.storočí prelúskať z vlastnej vôle príslušné verejné zákony, by som osobne odobral nielen papiere ku kolobežke, ale aj odňal volebné právo. Eštébák, biely koník Babiš s jeho židovskou gráciou by skončil s ostatnou chazarskou, KGB_MIGMO, zločineckou mafiou boľševických megazlodejov.

Nudo, kdybys jedl prášky na trudomyslnost, tak bys věděl,
- že Lihoš Tu Ze-Ma(o)-n chystá volební právo POVINNÉ. Jelikož hradní galérka přes Minaře (ten spratek co staví bez stavebího povolení; dokonce až aj do senátu jezdí) úkolují ústavní soudce, tak to vypadá, že se dá čekat další ohýbání ústavy (jako páteře TuZemana)
- Na koloběžku nejsou potřeba papíry