Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Reklamace nahrobku

Zdravim, u jedne nejmenované firmy.jsem.si na zakazku nechal delat nahrobek, cena byla 30tis. Nahrobek mel obsahovat nektere komponenty vcetne fotografie, ktera byla vycislena na 800Kc .. bohuzel po instalaci jsme zjistili ze nahrobek fotografii neobsahuje. Chtel bych se.zeptat jak musis resit reklamaci. Nahrobek bez fotografie nechci. Je to na dlouhou dobu, takze vraceni penez za fotografii odmitam. Podotykam, ze firma instalovala nahrobek sama, nic jsem neprebiral ani nepodepisoval. Vsem dekuji za rady.

Pokud jste s dodavatelem jednal telefonicky, e-mailem a osobně, tak je vyzvěte doporučeným dopisem, s dodejkou, výhradně do rukou adresáta (jednatele) a v průvodním dopisu se odkažte na kopii dokumentu který jste společně podepsali. Rovněž připojte fotografii stávajícího náhrobku. Pokud to s nimi nehne, tak se poraďte s právníkem. Uvedené lze v první písemné fázi zaslat e-mailem. Nastavte si zasílání potvrzení o doručení pošty a rovněž potvrzení o přečtení pošty, které však nemusejí odsouhlasit a vám zpětná vazba nepřijde. V případě že nezareagují v první fázi písemného jednání na e-mail, tak jim určitě následně zaslat doporučený dopis.