Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem exekuce v průběhu insolvence

Dobrý den, chci se zeptat, když mám insolvenci a v průběhu insolvence mi vnikl nový dluh, jestli je možné že tento dluh se mi začne exekučně strhávat z platu přednostně před insolvencí?

Děkuji. Hezkou neděli všem.

Ale z vašeho platu už je vedena exekuce - na insolvenci. Proto taky dokládáte do insolvenčního řízení veškerý výplatní pásky po dobu insolvence. Je počítáno s tím, že zaplatíte maximum možných prostředků svým věřitelům, kteří se přihlásili do insolvence. Jakmile budete dávat méně (tedy další exekuce na mzdu), tak je to porušení podmínek a dostanete na hrb zpátky všechny dluhy. Takže nepočítejte s tím, že se nějaká další exekuce bude strhávat přednostně. Možná tak jednou, dvakrát by to prošlo, pak to praskne a sračky se vylijí.