Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kopie OP pro nájem

Zdravím, měl bych se stěhovat. Pro byt jsem se rozhodl. Majitel mi napsal zprávu že mi ještě smlouvu pošle na mail pro kontrolu. Chce ale kopii OP.
Je to nutné ? Nestačí opis ? Jak by jste se zachovali vy ?

loading...

S kľudom oskenuj obe strany identifikačnej karty (občaňáku), ale sprav sken v odtieňoch sivo prípadne iba ČB v rozlíšení 300x300dpi, hlavne pred uložením obrázku do finálneho, komprimovaného *jpeg, začierni ešte v *bmp skene svoje koncové r.č. pred dátumom narodenia, tj. r.č. za lomítkom. Sken mu pošli mailom alebo vytlačený na f;A poštou, doporučene so sprievodným listom, ako prílohu k zmluve. Bežne sa to takto praktikuje medzi sľušnými, poctivými, vzdelanými, sociaľistickou spol. dlhodobo prevychovávanými občanmi, aby prenajímateľ videl záujem, bol oboznámený s fyzicky existujúcou osobou, štátnym občanom tej-ktorej krajiny na planéte Zem, prípadne emzákom, len tí majú vyspelejšiu technológiu svojho osobného identifikátora kde okrem dát figuruje v 3D holograme presná adresa rodnej galaxie v známom, časvo-gravitačne ohraničenom priestore poznanej dimenzie Vesmíru.

Horšie to je z multigalaktickými príšerami, ktoré nepoznajú pojem čas, gravitáciu, nie sú zložené zo zero time častíc hmoty nesúcich informáciu, lebo sami tvoria, ba svojou rozmarnosťou predstavujú tzv. inteligentný dizajn hmoty, tvoria a menia podstatu subatomárnych častíc s ich neobmedzeným, neohraničeným pohybom v nekonečne priamom priestore multivesmírov v ktorom v každej rovine neplatí plynutie záporného, neurčitého, stabilného, ale ani kladného času. Sú to mystické osoby bez pohlavia, rasy, národnosti, pobytu. Nazvime ich exoticky; Tachyónčania, komunisti by ich nazvali kolektív Stvoriteľov a aby sme neurazili skupinu veriacich, je to sám Pán Boh v ich očiach posadený na tom najvyššom, belavom obláčiku. A, potom skús s týmto niečím rozumne komunikovať poštou, emailom, podaním si rúk. Iba nás ohurujú kadejakými piktogramami na obilí. Takto sa predsa medzi slušnými občanmi Zeme nejedná, otras, čo si o nás tieto éterické bytosti myslia.