Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kopie OP pro nájem

Zdravím, měl bych se stěhovat. Pro byt jsem se rozhodl. Majitel mi napsal zprávu že mi ještě smlouvu pošle na mail pro kontrolu. Chce ale kopii OP.
Je to nutné ? Nestačí opis ? Jak by jste se zachovali vy ?

Jsou zobrazeny jen nové odpovědi. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
S kľudom oskenuj obe strany identifikačnej karty (občaňáku), ale sprav sken v odtieňoch sivo prípadn…
Nuda 10.08.2019 13:51
Nuda
že ty jsi žral éterické tychyony zapijené mazákovým hologramem...
RsSdgistr 12.08.2019 20:12
RsSdgistr
Nuda,stačilo sem napsat první dvě věty.Ostatní směřuj spíš sem. nový
Karel04 13.08.2019 00:03
Karel04
Koukám, že na Nudovi nešetříš, hned mu nabídneš to nejlepší co na Slovensku mají. nový
nerady 13.08.2019 09:15
nerady
Jak je to s kopií Velkého techničáku k autu? Když má někdo ofocenou (telefonem) jeho kopii, je možné… nový
davidrome 13.08.2019 09:28
davidrome
nelze zneužít kopii techničáku, jen snad nesvéprávnému človíčkovi. Stejně jako bankovku okopírovanou… poslední
milan.cukrar 13.08.2019 12:18
milan.cukrar

S kľudom oskenuj obe strany identifikačnej karty (občaňáku), ale sprav sken v odtieňoch sivo prípadne iba ČB v rozlíšení 300x300dpi, hlavne pred uložením obrázku do finálneho, komprimovaného *jpeg, začierni ešte v *bmp skene svoje koncové r.č. pred dátumom narodenia, tj. r.č. za lomítkom. Sken mu pošli mailom alebo vytlačený na f;A poštou, doporučene so sprievodným listom, ako prílohu k zmluve. Bežne sa to takto praktikuje medzi sľušnými, poctivými, vzdelanými, sociaľistickou spol. dlhodobo prevychovávanými občanmi, aby prenajímateľ videl záujem, bol oboznámený s fyzicky existujúcou osobou, štátnym občanom tej-ktorej krajiny na planéte Zem, prípadne emzákom, len tí majú vyspelejšiu technológiu svojho osobného identifikátora kde okrem dát figuruje v 3D holograme presná adresa rodnej galaxie v známom, časvo-gravitačne ohraničenom priestore poznanej dimenzie Vesmíru.

Horšie to je z multigalaktickými príšerami, ktoré nepoznajú pojem čas, gravitáciu, nie sú zložené zo zero time častíc hmoty nesúcich informáciu, lebo sami tvoria, ba svojou rozmarnosťou predstavujú tzv. inteligentný dizajn hmoty, tvoria a menia podstatu subatomárnych častíc s ich neobmedzeným, neohraničeným pohybom v nekonečne priamom priestore multivesmírov v ktorom v každej rovine neplatí plynutie záporného, neurčitého, stabilného, ale ani kladného času. Sú to mystické osoby bez pohlavia, rasy, národnosti, pobytu. Nazvime ich exoticky; Tachyónčania, komunisti by ich nazvali kolektív Stvoriteľov a aby sme neurazili skupinu veriacich, je to sám Pán Boh v ich očiach posadený na tom najvyššom, belavom obláčiku. A, potom skús s týmto niečím rozumne komunikovať poštou, emailom, podaním si rúk. Iba nás ohurujú kadejakými piktogramami na obilí. Takto sa predsa medzi slušnými občanmi Zeme nejedná, otras, čo si o nás tieto éterické bytosti myslia.

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru