Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GDPR - Fotografie zameštnavatelem

Zdravím,

Mám otázku ohledně fotografie, která byla pořízená v práci. Vedoucí mě vyfotil v práci při práci na PC a podal stížnost, že nepracuji(Prý jsem na webu, což jsem nebyl a ani na fotografiích to není vidět). Jelikož k práci musím používat i PC tak se tomuto nevyvaruji. Fotku používá jako důkaz a posílá jí i jiným kolegům. Porušuje tím nějaký zákon?

Děkuji,
Tomáš

(Prý jsem na webu, což jsem nebyl a ani na fotografiích to není vidět). " to je šifra hodná H0lmese.

co na fotografiích není vidět? na jakém URL jsi? a kdy jsi tam byl a nebyl? pokudna fotografiích není vidět, že jsi na webu, tak kde je problém-?