Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hlucni sousedi kazy den x mesicu + dupani ditete

Ahoj vsem po nekolika urgencich sousedu nad nami v cihlovem dome se pani nezklidnila dela borden kazdy den a do toho casto beha a tim dupe jeji 2 rocni dcera .Pani to nezajima - x mesicu ja a pritelkyne a 2 deti se budime skoro denne (ani nepotrebujem budik)

Chci na ni podat trestni oznameni za porusovani občanského soužití ... má to smysl ?
protoze pokud ne tak dojdu uz nahoru a sejmu tu zenskou fyzicky.

potrebuju vedet jak tohle vyresit.prosim o pomoc.

Matka má třeba hyperaktivní dítě (jestli jste o tom někdy slyšel) a možná je sama z něj zralá na oběšení, které se nezklidní nikdy ani kdyby běhalo půl dne venku, v této zimě dvouroční dítě může chodit max na hodinovou procházku v kuse podle doporučení. Pravděpodobně jí z toho hrabe mnohem víc, než vám a určitě to nedělá schválně jak mi z vás připadá, že to tak vidíte. To vás očividně vůbec nenapadlo a pravděpodobně utrápené matce chcete přidělávat ještě další trápení a stres. Znám takové děti a matky (včetně jejich sousedů co jim (např. píšou sms, že jim dupě dítě a dělá bordel ať si je zklidní- jako by to asi matka ze všeho nejvíc nechtěla) a na jejich místě bych opravdu být nechtěl. Úhel pohledu

Naprosto omezený názor idiota, ano vzbudit pravděpodobně hyperaktivní dítě, které se matce končeně podařilo uspat. Co jí nedochází? Tak ji to běž ukázat jak to dítě zkrotit, pokud nic nefunguje a matka má konečně chvilu klid na odpočinek, tak ji uděláš tohle :D to člověk nepochopí co existuje za čuráky. Pokud nemá soused měsíce klid, myslíš že ta matka to nemá mnohem horší a nezažívá to stejné? Omezenče

Ne ze bych naschvaly povazoval za vhodne reseni, ale ty to tu prezentujes jako by "hyperaktivni dite" bylo nejake univerzalni zarikavadlo a omlouvalo cokoliv. Tenhle pristup by se dal napasovat na vsechno. Rve televize? Chudak asi neslysi. V noci hraje hudba? Chudak asi nema pres den cas poslouchat. Jestli te rusi dite nebo bezici motor je ti jedno, kdyz se nevyspis. Slusnost je neotravovat ostatni a je uplne jedno cim. Vsechno se da resit, napr. dite nechat behat v jedne mistnosti a do ni dat koberec s podlozkou. Snaha tu asi nebyla, kdyz se tazatel tak rozciluje. Ale chudak matka, ze...