Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hlucni sousedi kazy den x mesicu + dupani ditete

Ahoj vsem po nekolika urgencich sousedu nad nami v cihlovem dome se pani nezklidnila dela borden kazdy den a do toho casto beha a tim dupe jeji 2 rocni dcera .Pani to nezajima - x mesicu ja a pritelkyne a 2 deti se budime skoro denne (ani nepotrebujem budik)

Chci na ni podat trestni oznameni za porusovani občanského soužití ... má to smysl ?
protoze pokud ne tak dojdu uz nahoru a sejmu tu zenskou fyzicky.

potrebuju vedet jak tohle vyresit.prosim o pomoc.

Ak ju budeš provokovať, situácia sa ešte s hlukom zhorší.

Obč.zákonník presne stanovuje dodržiavanie pokoja a kľudu v určených hodinách, lenže hladina hluku musí presiahnuť určitú hranicu v decibloch. Tieto údaje musí namerať na tvári miesta kontrolný úrad, znalec z odboru zapísaný a poverený rezortom ministerstva spravodlivosti, ktorého službu si zaplatíš a s výsledkom merania sa obrátiš na ľudovodemokratický súd s predbežným opatrením a tiež vykonateľnou žalobou vo veci samej, aby sa opozičná strana (konkrétna osoba) niečoho zdržala, niečo vykonala, v niečom bola v jej správaní v presne definovaných hodinách obmedzená. (Main Gáát, aj ti brada narastie ak skôr nepomrieš prirodzenou smrťou na staré kolená v predmetnom byte, než sa dočkáš merita v právoplatnom rozsudku).

Jedine svoj strop odhlučniť vzduchovou medzerou a nezávislou priečkou z vhodného materiálu, ktorá by mala byť samonosná, uchytená na bočných stenách, nemala by sa dotýkať stropu, aby neprenášala zvuky zo stropu, ako reproduktorová membrána.

Jmenuje se to kročejový hluk, v nových stavbách to má řešit samotný projekt výstavby, při rekonstrukcích bytů je to o majiteli jak se stará o kvalitu bydlení s ohledy na sousedy. Vyřešit to v běžném občanském životě za pochodu je to tím těžší čím větší nezájem věci řešit jsou z protistrany. Na toto téma je spoustu článků na netu, po x přečtených článcích by měl člověk vědět jakou cestou se vydat řešit problém.

Bohužel, hluk z bytů je něco, s čím si náš právní řád neporadí. I po desáté večerní se tam můžou točit policajti, ale pokud si to dotyčný nevezme k srdci, tak to nikam nepovede.
Je to jen na ohleduplnosti obyvatelů a často jediným řešením je odstěhovat se, nebo být ještě větší svině a nějak jim to vracet. Pak se možná sejdete před přestupkovou komisí, až to oba přeženete.

Pokud s ni neni rec a dela opravdu bordel, zkusil bych zacit otravovat majitele bytu, treba mu to bude vadit a vysvetli ji to. Oficialni cestou je to na hodne dlouho a s nejistym vysledkem. Hlavne bych ji nedaval po tlame, u soudu kvuli tomu asi skoncit nechces.

Princip je ale stejný.Kdo určí,kolik hodin denně musí být matka s holčičkou venku?A jak ji k tomu donutí?A vaše dvě děti doma nikdy neběhají a nekřičí?
Je to sice nepříjemné,ale na trestní oznámení a vyšetřování PČR to fakt není.
Možná na to jděte opačně-kupte nějaké krásné bačkůrky s měkkou podrážkou a té holčičce je darujte.

Matka má třeba hyperaktivní dítě (jestli jste o tom někdy slyšel) a možná je sama z něj zralá na oběšení, které se nezklidní nikdy ani kdyby běhalo půl dne venku, v této zimě dvouroční dítě může chodit max na hodinovou procházku v kuse podle doporučení. Pravděpodobně jí z toho hrabe mnohem víc, než vám a určitě to nedělá schválně jak mi z vás připadá, že to tak vidíte. To vás očividně vůbec nenapadlo a pravděpodobně utrápené matce chcete přidělávat ještě další trápení a stres. Znám takové děti a matky (včetně jejich sousedů co jim (např. píšou sms, že jim dupě dítě a dělá bordel ať si je zklidní- jako by to asi matka ze všeho nejvíc nechtěla) a na jejich místě bych opravdu být nechtěl. Úhel pohledu

Naprosto omezený názor idiota, ano vzbudit pravděpodobně hyperaktivní dítě, které se matce končeně podařilo uspat. Co jí nedochází? Tak ji to běž ukázat jak to dítě zkrotit, pokud nic nefunguje a matka má konečně chvilu klid na odpočinek, tak ji uděláš tohle :D to člověk nepochopí co existuje za čuráky. Pokud nemá soused měsíce klid, myslíš že ta matka to nemá mnohem horší a nezažívá to stejné? Omezenče

Ne ze bych naschvaly povazoval za vhodne reseni, ale ty to tu prezentujes jako by "hyperaktivni dite" bylo nejake univerzalni zarikavadlo a omlouvalo cokoliv. Tenhle pristup by se dal napasovat na vsechno. Rve televize? Chudak asi neslysi. V noci hraje hudba? Chudak asi nema pres den cas poslouchat. Jestli te rusi dite nebo bezici motor je ti jedno, kdyz se nevyspis. Slusnost je neotravovat ostatni a je uplne jedno cim. Vsechno se da resit, napr. dite nechat behat v jedne mistnosti a do ni dat koberec s podlozkou. Snaha tu asi nebyla, kdyz se tazatel tak rozciluje. Ale chudak matka, ze...