Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Komu doručit výpověď

Ahoj,

v práci chci dát výpověď a nechat si její doručení podepsat (jedna kopie má, jedna jejich).

Problém je, že nevím komu jí dát - papíry za "firmu" podepisuje nějaký CEO, ale s tím za ním asi nepůjdu :-)

Můj šéf, který není způsobilý podepisovat něco "jménem firmy", nebo personální oddělení? Co když mi to nebudou chtít podepsat, co mám dělat pak?

Díky za rady.

Tak tak velká firma má určitě personální oddělení. Takže někomu tam to předáte, nejlépe té osobě, pod kterou vaše pozice spadá.
Neexistuje, že by firma "nepřevzala, či neakceptovala" výpověď, protože to je jednostranný akt. Výpovědí pouze oznamujete, že končíte, podmínky určuje zákon. Firma to může pouze přijmout. Nikdo nemůže nikoho zaměstnávat proti jeho vůli.