Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Je trestné anonymní objednání zboží na cizí adresu?

V baráku máme nervově labilní sousedku, která krade rohožky z před dveří, dělá díry do sušeného oblečení na šňůrách, atd. Jak stárne, bohužel se to zhoršuje. Poslední její kousek je excelentní - objednala na naši adresu zboží ze sexshopu za 5399 Kč. Nemůžeme to dokázat, že to byla ona. Jméno a naše adresa je na balíku správně, telefon a mail uvedený objednavatelem poště neznáme, pracovnice balíkové přepážky zabránily opsání nebo ofocení. A teď - máme to nechat být, nebo to dát na policii jako trestní oznámení na neznámého pachatele, ať to vyšetří?

loading...

Jak víš, že to byla ona?
Kdysi se mi stalo něco podobného, dobírku jsem nepřevzal, ale na poště nebyl problém si opsat adresu odesilatele. Byl to nějaký sexšop, neznámý dobrodinec mi posílal vakuovou pumpu na prokrveni vaginy (to mi řekli v tom sexšopu), asi došel k názoru, že jsem stará 3,14ča a hodí se mi to.
Na policii se obrátit můžeš, jestli s tím budou něco dělat je otázka. Je to přes 5kKč, zajímat by je to mohlo, pokud nejsi jediný postižený. Ten balík jsi doufám nepřevzal.

Proč ti vlastně bába za přepážkou nedovolila opsat si adresu odesilatele?