Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Spolecenske vesnicke spolky a nouzovy stav

Dobry den, prosim o radu. Ze vcerejsim vyhlasenim nouzoveho stavu nevime jak se zachovat u nas na vesnici s hospodou. Mame misto v kulturnim dome kde se cepuje pivo. Spolek je veden pod Sborem dobrovolnych hasicu. Jako klub pouze pro cleny SDH. Prosim o radu. Je zakonna povinost ted toto misto nenastevovat??? Dekuji

Jestli jsi to ještě nepochopil, jde o TVOJE ZDRAVÍ. Zákazy, pokuty, tresty sice možná jsou důležité, ale to si musíš srovnat v hlavě své priority. Nebo jsou ti 3 roky, že potřebuješ takové rady ?