Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Účel užívání stavby

Zdravím,

hygiena prohlásila, že když jsou v tělocvičně postaveny imobilní překážky, tak už se nejedná o tělocvičnu a je nutná rekolaudace. Existuje někde v zákoně, vyhlášce definice tělocvičny a jaké "účely užívání stavby" vůbec existují?

Díky

Pokud překážky nejsou pevně (nerozebiratelně, přizděné či přibetonované ) spojeny s budovou tak se pořád jedná o tělocvičnu. Například hrazda pro gymnastická cvičení se musí přišroubovat aby se na ní dalo cvičit, tím pádem se jedná o tělocvičné nářadí.