Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hypoteka zalozenie domom

Caute chcem sa spytat ci by som mohol len cisto teoreticky zalozit ako krytie hypoteky polkou domu ktory je moj ale je tam este dozivotne byvanie dvoch osob. Vlastne darca ktory mi to daroval tam ma dozivotne byvanie. Dakujem druha polka je na ineho darovaneho

Banka dá hypotéku na všechno, jde jen o cenu. A tahle nebude moc velká - půlka domu, ještě s věcným břemenem, to není nic lákavého :-)

BTW, ten dárce, má radost z toho, že mu chceš darovanou půlku domu zastavit (a v horším případě tak převést na někoho jiného) pod zadkem?