Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Je tohle v USA legální?

Může mi někdo říct, jestli tohle je v americe skutečně legální? Dyť na těch dětech jde vidět, jak jim to otírání slizského dědka je nepříjemné. A nikdo s tím nic nedělá, všichni dělají jako by nic? To už jsou jim prachy přednější než děti?

Můžete mi někdo, kdo se vyzvnáte v USA říct, jak je tohle možný? Zvláště teď po "me too" (kterému jinak nijak nefandím u případů, kdy si holčiny budovaly přes postel kariéru a měly možnost jít pracovat jinam, tady však jde o bezbranné děti):

Odkaz na youtube: _H5NJZMDumY

Prý facebook cenzuruje sdílení toho videa, alespoň to tam píšou v komentech.

loading...

Tvoj názor na konanie tohoto politika je utvorený na základe zostrihaného a možno aj inak upraveného videa. V USA je dosť ľudí čo to môžu posúdiť na základe objektívnejších a neupravených záznamov a majú záujem na rozmazávaní takýchto vecí. Nechaj to na nich. Ale ak sa chceš silou mocou do toho montovať, tak skús posúdiť aj toto:
https://www.mojevideo.sk/video/33757/dnes_v_bielom_dome.html?fbclid=IwAR0xxmCR4IMUn5IqocFAhNIiGmvUOTmzI4b1zcIWNkWalaHi_4Q5Sq-VReA

Já se Trumpa nijak nezastávám. Jeho plus je jen, že nerozjel další válku, mimo té obchodní. To je u prezidenta USA pomalu na nobelovku :-) Ale nedokážu pochopit, jak něco takového může tomu praseti na videu u veřejnosti a i u těch, kdo tam byli při natáčení, projít. Být to moje dítě, tak mu rozbiju hned držku.

Tohle určitě ne :)

Když si nějaké mee_too či nějaká organizace na podporu nějaké minority usmyslí, budou tě popotahovat klidně i za 50 let. Dnes běžně nějaké vysloužilé hérečky vytahují, že před 40 lety museli režisérovi či komu podržet. Možná nemusely, samy jim lezly do postelí, aby se uchytily… ale proč by nezkusily štěstí, vytáhnout na na stará kolena v důchodě nějakou tu zlatku.

Podle mě je Nuda bývalý komunista (jako údajný vedoucí samoobsluhy asi musel být), kterému se pak zhroutil svět. Teď si hraje na velkého kapitalistu a tak nadává raději na všechny. Jakou roli v tom hrála StB a soudy, na které má taky vztek, to ví asi jen on. Má to opravdu dost pomotané, ale ty jeho kecy si nedokáže odpustit. Už by mu mohlo dojít, že mu tady nikdo nepomůže a nikdo ho litovat nebo podporovat ani mu pomáhat nebude. Ale to je na jeho chápání asi moc.

Na Slovensku vedoucí sámošky nemusel být v KSS. Ono to ani moc nešlo, jelikož se dost kradlo tak každej vedoucí byl jednou nohou v kriminále. Bylo to vždy rozkrádání majetku v socialistickém vlastnictví a od soudu jsi vždy odešel minimálně s podmínkou či zákazem výkonu povolání a takové lidi KSS nemohla potřebovat. Pro mladé KSS = Komunistická strana Slovenska.