Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Převrat

Pokud by neexistoval stát ale místo toho by vládla nějaká organizace či skupina tak lze taky udělat převrat? (vůči organizaci nebo skupině.)

Vždy může někdo udělat převrat. Je to prostě jako v přírodě, najde se silnější "samec" a ten toho druhého buď zabije nebo vystrnadí z vedoucí pozice. A konečně napiš kolik je ti let ať se tady nevysilujeme odpověďmi na nesmyslné dotazy.

A hlavně - musí za tebou stát někdo skutečně vlivný a mocný, aby ti to zafinancoval a zařídil, že ti co pomáhají a chrání ti hned ze začátku neposkytnou gumoléčbu, případně vodu a plyn zadarmo.
A poslal nějakého statistu co se pomaže kečupem a bude důvěryhodně úpět, jak trpí.
:-D:-D:-D:beer:

V právnom zriadení sú to riadne, demokratické voľby, v rovnostárskom zriadení, kde je "vsjo rávno" si uzurpuj samicu(-e), sprav jej parchanta cez celú jaskyňu, zober do paprč spoločný oštep v spoločnej ubytovni a zákerne, zo zadu v spánku zlikviduj ostatných samcov. Princíp sladkých, mokrých snov z dielne židoboľševickej mafie Bohom vyvolených parazitov v podobe ÚVKSS na čele so Stalinom_Džugašvilim.