Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Převrat

Pokud by neexistoval stát ale místo toho by vládla nějaká organizace či skupina tak lze taky udělat převrat? (vůči organizaci nebo skupině.)

V právnom zriadení sú to riadne, demokratické voľby, v rovnostárskom zriadení, kde je "vsjo rávno" si uzurpuj samicu(-e), sprav jej parchanta cez celú jaskyňu, zober do paprč spoločný oštep v spoločnej ubytovni a zákerne, zo zadu v spánku zlikviduj ostatných samcov. Princíp sladkých, mokrých snov z dielne židoboľševickej mafie Bohom vyvolených parazitov v podobe ÚVKSS na čele so Stalinom_Džugašvilim.