Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nevyplacení odstupného

Zdravím,

prosím, jak postupovat v případě, že zaměstnavatel nevyplatil odstupné po skončení pracovního poměru, na které mám nárok?

Nyní jsem jako osvč, takže nejsem na ÚP.

Díky.

Výplata už mi právě přišla před týdnem bez odstupného. Nevím, jestli bude vyplaceno zvlášť? Bývalý zaměstnavatel nereaguje...

Spíš se ptám zatím na možnosti. Samozřejmě budu čekat ještě během března na jeho vyjádření nebo jestli nepošle zvlášť.