Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Očkování proti onemocnění covid-19

Nevím, kde se zeptat, na příslušných stránkách jsou sice nějaké telefonní linky, ale já dávám spíš přednost e-mailům a na to jsem tam nenarazil, tak to zkusím tady. Snad to má taky něco společného s právem.
Mám zájem se nechat oočkovat, jako čerstvý sedmdesátník a diabetik jsem se zaregistroval, ale kdo ví kdy a jestli mi přijde rezervační zpráva.
Občas je ve zprávách, že někde mají vakcínu, ale zrovna nikoho, koho by opíchali, třeba včera prý to bylo ve Slaném.
Já jsem schopen a ochoten skočit do auta a jet tam se nechat opíchat.
Je taková legální možnost?

Mám dost kamarádů kteří jsou ve věku 70+ a očkování v posledních dnech absolvovali. Jeden si pak i dal pivo (jedno) a skučel dva dny. Manželka má kamarádku a její manžel zdravotník (40 +) to také absolvoval s podobným průběhem. Napiš pak jak si dopad.

Nejjednodušší máš zavolat přímo na konkrétní očkovací místo a nechat se dát do pořadníku náhradníků. Stejně jako jinde na světe jim často na konci dne zbyde vakcína a než aby se vyhodila, volá se lidem z toho pořadníku, zda tam stihnou do 1 hodin přijet....