Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto škola, testování

Ahoj, mohli by jste mi dát jednoznačnou odpověd jak postupovat když se nechci testovat na covid a chci se účastnit výuky? Pokud vím tak škola nemá právo na infromace typu - můj zdravotní stav to zda jsem byl/nebyl očkován, zda mám pozitivní / negativní test. Co dělat když jim to odmítnu předložit? Pokud jim to odmítnu předložit porušují zákon když mě nepustí?

Prosím svědky covidovi aby sem neodpovídali *** typu že je to pro dobro všech, každý už dneska ví že ten virus neexistuje, žádná pandemie to neni a jde jen o prachy a likvidaci nezávislých podnikatelů, a redukce lidstva vakcínama.

Děkuji za odpověď

Změna kategorie, původně: Ochrana lidských práv (L-Core)

Lock, s "právní poradnou" to už nemá nic společného (L-Core)

pozitivní? A co to znamená, víš to vůbec? Vůbec nic to neznamená, člověk má v sobě tisíce virů a bakterií, některé bakterie jsou neškodné a škodné jsou jen při poruše něčeho, nebo jsou prospěšné ale také při některých nemocích mohou být nebezpečné. To bys musel udělat lockdown napořád... ale zde se bavíme o virech... pozitivita neznamená nic ani to že je člověk přenašeč. Najdi mi jedinej test kterej je certifikovanej... aha? Žádnej si nenšel viď? Protože ten vir nebyl izolovaný, tudíš nemůžeš dělat ani pcr protože nemáš z čeho...

tady máte tu svojí pandemii https://blog.aktualne.cz/blogy/jana-hamplova.php?itemid=39887

Kaufman-Qureshi-CZ-titulky:3?fbclid=IwAR2QjF3EzPjq5FXfkuSHnfo99jmrYPQlXgotYjTB4w-royEWdsUu9HaDgpQ

Tady máte hrdiny v bílích láštích a přeplněné nemocnice https://www.vimo.sk/watch/aH8D9wYZAKTN66I

Až pujde te někdy okolo nemocnice nechte si udělat rentgen hlavy, třebas zjistíte že máte zlomeninu,... a nebo že vám tam chybí kus mozku

Moje poznámka: článek vyšel 14.5.2021

celkem je dnes 1.564 nemocných osob z počtu 10.650.000 obyvatel, tj. 0,015 % obyvatel (!!!). To jsou čísla z veřejných zdrojů těchto dnů.

Domnívám se, že paní z prvního odkazu buď neumí hledat čísla z veřejných zdrojů nebo (pozor, musím si dávat pozor na slovíčka, je to advokátka!) "se spletla".
Pro účely konspirace je to ale jedno.

-----
Beru zpět tu domněnku o botu, viz výše. Tak mizerní programátoři losové určitě nejsou.

Hrdina? Ale kdepak.
Čísla o počtu aktuálně nakažených jsou např. na stránkách ministerstva: https://onemocneni-aktualne.mzcr.cz/covid-19

Že jsou minimálně 10x vyšší než tvrdí ona paní z tvého linku, tak nějak odpovídá feelu tvých příspěvků…
11.5.2021 je tam přes 23 tisíc nemocných. Že by jejich počet za 4 dny klesl patnáctinásobně (odkudpak ta čísla asi bere?), se mi moc nezdá. Ale na rozdíl od tebe nejsem v oblasti znalosti covid-19 zdaleka takový odborník jako ty, takže mi nezbývá, než statistikám věřit. Nebo mám raději nakouknout na fejsbú Flákance a podobných odborníků a konečně se dozvědět tu pravou pravdu?

:!: Jinak, tohle je právní poradna, takže takováto volná debata sem spíše nepatří, odkáži tě na specializovaný thread https://debaty.net/discussions/3078872-koronavirus-xiii

Zde prosím již pouze reakce k dotazu, řešící tvou potřebu zúčastnit se výuky bez testování, ne takovéto klábosení o správnosti kdesi/kýmsi uvedených numer, díky všem.

Aktuálně hospitalizovaní:
1 351 .......... x
nás je tu cca 10 000 000 ..... 100%

x= 100 * 1351/10 000 000 = 0,01351

..hmmmm??? takže ona to číslo ještě zvýšila na 0,015

...a prosimtě, hlavně mi nepiš že pozitivní pcr test = nemoc, nebot pcr test je jen pomocná metoda, která nic neurčuje a nemá žádnou hodnotu u zdravích lidí... že tě hygiena pošle do karantény na 10 dní a ty se toho extrémně smrtelnýho viru jen tak zbavíš s podporou doktora na telefonu? Tak to ti gratuluju... co kdybys tuhle medicínu poradil i lidem s rakovinou, AIDS/HIV a nemoci srdce?
10 dnů,... ani nemusíš brát žádný léky nic, jenom sedíš doma u PC, díváš se na telku, pojídáš čipsy,... takovou nemoc bych chtěl taky mít,... klidně i víckrát do roka...

...edit: ještě jsem si viimunul tohodle:
Potvrzené případy za posledních 7 dní na 100 000 obyvatel: 67
...přepočteno na 14 dní to je 134
Potvrzené případy za posledních 14 dní na 100 000 obyvatel: 162
... a ona tam má!! opět dezinformace tak si měl přece jenom pravdu..., v článku se uvádí namísto 162 dokonce "240 na 100.000 obyvatel", tak teď už ti věřím... je to šílená pandemie, jakou svět ještě nikdy neviděl...