Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Více exekucí

Dobrý den, nevím přesně kam tento topic přiřadit,

Chci se zeptat.

Přítelkyně ma exekuci z roku 2016 došel ji dopis ihned kontaktovala exekutora s tím že je schopna splácet, exekutor ji vyhověl a každý měsíc začne posílat 1000 kc.

Otazkou je , přiznala se mě ze toho ma vic (3 exekuce) ale od firem a povlu jako je provident credit portal a simpucka. Je to za dobu co jsme se neznali, rok 2012- az 2015 (ta na kterou reaguje je 2016 od firmy co podstoupila od tmobile)

Když splácí jednu půjčku (a to bude jak má to si pohlídam) může další půjčka- exekutor naskočit do bytu a zabavovat věci?

Rád bych věděl na čem jsem. Hledal jsem informace na internetu ale jsou dost sporné někde pisou ze pokud člověk platí exekuci ostatní musí počkat někde píšou ze to je jedno že ma platit všechny naráz , jenže to bych se s toho .. mno asi chapeme :)

Díky všem za odpověď předem.

Jsou zobrazeny jen nové odpovědi. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Jediné schodné riešenie je požiadať o združenie všetkých exekúcii do jednej spoločnej,nech nezačne k… poslední
audax 09.07.2021 16:04
audax

Jediné schodné riešenie je požiadať o združenie všetkých exekúcii do jednej spoločnej,nech nezačne každý exekútor konať jednotlivo a po svojom…..to že platí jednému nijako neobmedzuje ostatných exekútorov aby nejako čakali a konali postupne,ak začnú konať všetci naraz a každý za seba,vtedy začne tá pravá sranda,môže dôjsť aj k tomu,že niektorý z nich omylom zabaví aj Tvoje veci,pokial žijete v spoločnej domácnosti,to si potom budeš nútený riešiť osobne vylučovaniu žalobou na súde a to je tiež beh na dlhé trate….

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru