Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Je možné po dobu dovolené chodit do práce?

Dobrý den, chtěl bych se vás zeptat, jestli je možné v rámci zákona, si vzít dovolenou (např. týden) a po dobu této dovolené chodit do práce ? Popřípadě jak by se to účtovalo, dostal bych příplatky za dovolenou či nikoli. Děkuji

Změna tupého předmětu, původně: Dovolená (host)

Ak je to u jedného zamestnávateľa - tak to NIE JE možné!
Ako to bude vykazovať? Ako bude počítať odvody, mzdu? A na výplatnej páske to ako zapíše? Dovolenka - zaplatená a v čase dovolenky aj riadna mzda?
Vieš ako sa to volá? PODVOD!