Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Eshop, odstoupení od kupní smlouvy

Dobrý den,

Už to bude týden od zaplacení objednávky z jednoho nejmenovaného eshopu. Objednal jsem zboží za 13000 Kč, ale dorazila krabice ve které byla pouze jedna položka za 2 500 Kč.

Řeším to už od pátku s podporou ale stále se mi nedaří zjistit zda vůbec někdy zbytek dorazí. Údajně špatně označily druhou část a snaží se zjistit pod jakým číslem byla poslána a kde se nachází. Vzhledem k tomu že jde o vánoční dárek nehodlám čekat dalších X dní než se k tomu vyjádří, protože to stejně budou zase okecavat a druhá část už nestihne dorazit.

Dnes jim dám ještě šanci to nějak zařídit, pokud tak neučiní uvažoval jsem že zbytek zboží nakoupím u konkurence v kamenném obchodě.

Má otázka tedy zní zda je možné odstoupit od kupní smlouvy. Tedy pouze na část objednávky ( položku za 2000 si nechal a za zbytek požadoval vrácení peněz). Dá se to takhle zařídit, nebo musím poslat to co již dorazilo zpět a požadovat celkovou částku?

Předem děkuji za odpovědi.

Chápu jako prodejce to musí být totální extrém.

No nakonec to dopadlo jak jsem očekával a informace předány nebyly, tudíž balík byl poslán zpět. Abych ale eshopu jenom pořád něco nevyčital tak s reklamací mi vyšli vstříc a budeme to nějak řešit.