Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zase nejde čt

Zase útok na čt? Kam až to povede?? Ne že bych měl čt nějak v lásce, ale na hokej jsem se kouknout chtěl... Je někdo komu funguje? A proč je takový problém tomu čelit? Je to ten útok kdy to roboti z číny a ruska zahltěj?

Ne, neurazil jsi mě. Zas nejsem taková citlivka. ;-)

Byla tam i otázka, jestli to jde ostatním.

Ano, otázka tam byla. Ale tohle je právní poradna - s čím chceš poradit? To jsem s dotazu nepochopil.

K čemu ti bude, když se dozvíš, že ostatním ČT taky nejde? Nebo naopak že jim jde?