Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook - záruka

Chci se zeptat
Mám doma notebook který nefunguje jak by měl, je pomalý, harddisk je vytížený i bez spuštěného softwaru
Byl už 2x reklamován ale pokaždý nám ho vrátili jako nezávadný s tím že akorát reinstalovali OS a pročistili HDD
mám mít nárok na plné vrácení peněz s tím že už nemám zájem ho opravovat? v záruce stále je

I závada sw se považuje za závadu výrobku (notabene pokud byl sw dodaný jako součást výrobku, což je u notebooku obvyklé řešení). Čili pokud opravdu výrobek vinou sw neplní své poslání, prodejce by měl zajistit nápravu úplně stejně jako u hw chyby.

Nový NB - údajne pomalý.
AKÝ NB? Značka, typ!!!! Možno si kúpil z tých lacnejších a pomalších.
2x si reklamoval (reinštalovali OS a prečistili HDD) - každá reinštalácia = často sťahovanie aktualizácií, pri platňovom HDD je to fakt pomalé, keď sa k tomu pridá pomalý procesor - tak i obed uvaríš.

Ale to len strieľam od boku, pretože si nedodal ŽIADNE relevantné informácie - je to rovnaké, ako keby si napísal "mám auto a je pomalé, 2x som reklamoval"....