Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problemovy soused

Zdravím, prosím moc o radu
.bydlíme v komplexu 3 rodinných domů. Jeden obyvatel je fetak , alkoholik. Pravidelně puštěné bedny na plno cca od 18hod do 22hod. Samozřejmě když se to protáhne, tak se vola městská, tam má ovšem kamarády, takze nic
. My máme menší dítě, druzí sousedi čekají dítě
. Majitel se mu pokoušel několikrát domluvit, ale bez úspěchu. Řekne, že do 22hod mu nic nemůžeme. Jde to nějak řešit? Petice nebo něco?
Už jsme bezradní. Když je víkend, tak klidně techno od 12hod do 22hod
. Neslyšime tv , i když ji máme naplno , druhým sousedům se tv i třepe. Takhle se nedá žit. Stěhovavani není momentálně možné

Předmět Autor Datum
Ale odstehovat se je nejednodussi moznost. Chapu to tak, ze jste vy i problemovy soused v najmu? Pa…
RedMaX 27.07.2022 18:45
RedMaX
Majitel je klíč ke všemu, přes státní organizace je to všechno na velmi dlouho a obecně je k vyřešen…
TNT 28.07.2022 21:44
TNT
Je to jednoduché, vlez na chodbu k jeho bedně s elektrikou, a jednoduše mu ji vypni a on si to setsa…
jezekhifi 02.08.2022 17:03
jezekhifi
To by hneď tušil, kto je za tým. Robí sa to inak - nenápadnejšie (ale trochu zložitejšie - ja som ke…
yYy 09.08.2022 10:47
yYy
pokud jsou tam drogy, dej podnět na Územní odbor PČR příslušného města. Oni to řešit musí. Pokud se…
Fredy176 16.08.2022 09:37
Fredy176
Je třeba koupit lepší repro než má on a pustit šlágr TV. poslední
DT 16.08.2022 17:29
DT

Ale odstehovat se je nejednodussi moznost.

Chapu to tak, ze jste vy i problemovy soused v najmu? Pak neni co resit, bud majitel odstehuje souseda nebo se odstehujte vy.

Muzete nocni eskapady resit na mistnim urade, treba pohnou mestskou, aby zasahla. Ale vikend chcete resit jak? A i kdyby se neco naslo, tak vez, ze to je na dlouho. Zacnete shanet neco jineho nekde jinde. Zaroven kontaktujte majitele s tim, ze jste se rozhodli odejit, pokud to okamzite nevyresi. Pokud ne, odejdete. Dobre by mohlo byt, kdyby i sousede dali majiteli stejne ultimatum.

Majitel je klíč ke všemu, přes státní organizace je to všechno na velmi dlouho a obecně je k vyřešení problémů lhostejná, pomůžou jen známosti ve státu, ale to nemáte. Udělejte tlak na majitele, aby to sám pocítil a sám měl motivaci smlouvu ukončit.

To by hneď tušil, kto je za tým. Robí sa to inak - nenápadnejšie (ale trochu zložitejšie - ja som kedysi takto suseda vycvičil) - silónové lanko na istič, keď začal rámus (často po polnoci hudba naplno) stačilo potiahnuť a istič bol vypojený. Sused síce kontroloval - vybehol ihneď - ale nikoho vonku nevidel, keď nahodil istič, znovu som dal silón a keď začal s hudbou - opäť som ho odpojil. začal ma obviňovať - tak som mu len povedal, že má veľkú spotrebu a istič sa sám vypína. Po troch dňoch (resp. nociach) ho to prestalo baviť vždy, keď spustil hudbu nahadzovať istič. A bol pokoj.

pokud jsou tam drogy, dej podnět na Územní odbor PČR příslušného města. Oni to řešit musí. Pokud se tam schází, je pravděpodobné, že tam budou mít v držení větší množství fetu.

Také to řeším, akorát že soused/feťák má byt po mamince, tak je to komplikovanější. Sepsali jsem se sousedy hromadné podání, do pár dní nám klepali na dveře a každého ze sousedů vyslýchali, na sloupu před domem už je mobilní kamera (je super když je město má). On nám tu vaří tak snad brzo bude klid a nebudeme se muset bát, že nám to zde bouchne nebo shoří.

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru