Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Podvod záloha na nábytek

Dobrý den poslali jsme zálohu na nábytek na míru a nic se neděje

Truhlář se jmenuje Jiří Kučera a domlouvali jsme se přes telefon 722981420

Jak máme postupovat chceme peníze zpátky??? Prosím o pomoc

Ono je totiž docela neslušné rovnou někam napsat něčí údaje na internet a připsat tam, že je to podvodník a lhář.
Můžete chtít radu, jak postupovat a co dělat, ale zatím jen píšete negativa k osobním údajům, aniž by se dotyčný k tomu mohl vyjádřit. Pokud není prokázán trestný čin dotyčného, tak vy tu provádíte pomluvu, na což české zákony též pamatují. Tak bacha na to.

Nejen že nejsem podvodník já ale pán toto učelově zveřejnil a to i jinde aby mne poškodil .
Sám je neplatič a vyčuranek . Jak tel říslo tak účeta ajinde další odkazují se na tuto stránku dokonce mne zde popsal.
Zož je za hranicí sad všeho

JJ máte pravdu zjistil jsem to a milý pán už vím o koho jde to bude mít drahé jen nechápu postup této stránky tohoto for když jsem žádal o stažení a nezveřejňování dál této pomluvy , a neprohlubovali poškození se tak nestalo proč to nevím

Tak snad máte na ten nábytek nějakou objednávku nebo smlouvu a tam by měl být i termín zhotovení. Ten nebyl dodržen nebo jste si to jen rozmysleli a chcete peníze zpět? U výroby na zakázku nelze tak jednoduše odstoupit od kupní smlouvy, výrobci už jistě vznikly značné náklady. Tak se napřed domluvte, v jakém stavu zakázka je, kdy bude hotová a a proč požaduje další peníze, které případně doplatíte až po řádném zdůvodnění a vyúčtování a převzetí nábytku. Zřejmě došlo ke zdražení materiálu i energií.

Jak rozlučte se se zálohou nikdo mi žádnou zálohu neposlal a jsou to pouhé pomluvy kdo je sem dal se může těšit šmejd .
Nábytek nevyrábím a číslo účtu není mé Pouze lže ,
Dobře že je nový útvar Kyber Policie !!!!

Radim Kub Hledám tebe aby ses ozval ty podvedený .
O Kolik jsi přišel že si dovolíš tady psát o kontaktech ???
Nikdo není je to čistý podvod !!!
Šmejde !!!
Kdepak jsi ? budu rád jak se ozveš číslo máš :-))))))))))))))))))))))))))))
Chybí tu jen tvoje telefoní číslo .
A nejlépe popis o co jsi přišel kdepak jsi boráčku přišel k těmto informacím??
Lháři podvodnický !!!!

Tak to by mě zajímalo kdo to zde psal kdo jsi ty Lháři takové pomluvy si líbit nenechám !!!
Já ti dám že jsi další ty jsi akorát další šmejd !!!
Mohl by ses přihlásit bude to řešit policie tak by bylo fajn se potkat aby se tyhle pomluvy vyjasnily a Bude jasno kdo komu co dluží !!!!
Smůla že se nepřihlásí a neřekne kolik za co a na co dle něj platil !!!
Takové nestoudné lži to je neuvěřitelné !!!
A vy ještě takové šmejdstvo podporujete a zveřejníte !!!
Obvinění bez důkazů !!!!
Bez jediného podkladu?
To si kriminálka smlsne a hoši to budou mít drahé so si tady honily ega !!!

Tak už s tím konečně na tu PČR dojdi a nespamuj to tu pořád, odpovídáš neustále sám sobě nebo na loňské příspěvky. Tady ti nikdo líp nepomůže a nikdo neví kdo má pravdu. A než něco vložíš, tak si to před odesláním přečti, píšeš jak dislektický Tatar. A kriminálka tohle řešit asi nebude, budeš rád, když to někde na služebně sepíšou a za měsíc neodloží.

Kdo tady píše pomluvy At se těší Dávám to okamžitě na Vyšetřování na policii a na Právníka kdo spravuje tuto stránku budu řešit také
Takto se lživě pomlouvat nenechám žádný nábytek nevyrábím a žádnou zálohu jsem neobdržel očekávám okamžité smazání a stisfakci jelikož jsem byl poškozen!!!

Kdo tady píše pomluvy At se těší Dávám to okamžitě na Vyšetřování na policii a na Právníka kdo spravuje tuto stránku budu řešit také
Takto se lživě pomlouvat nenechám žádný nábytek nevyrábím a žádnou zálohu jsem neobdržel očekávám okamžité smazání a stisfakci jelikož jsem byl poškozen!!!

A telefonní číslo sedí? Jirka Kučera asi nebude jen jeden v ČR. Jinak slovo vyšetřování se píše s malým "v" a právník s malým "p" i když to jsou někdy velký páni. Pokud ale sedí jméno i telefon, tak provozovatel těchto stránek za to nenese odpovědnost, ale ten kdo nepravdivou informaci uvedl. Jinak dle mého názoru bych se tím ani nezabýval. Pokud by si nějakou při ohledně těchto stránek vyhrál, tak se ti budou muset omluvit na těchto stránkách. Další věcí je, že je tu hodně šprýmařů, kteří jsou už dospělejšího věku a neberou vše vážně a mohou si dělat z omluvy šprťouchlata.:-)

Mně jednou začal psát nějaký týpek, že si chce vyjasnit proč ho špiním, že naši korespondenci předal policii a jen si chce se mnou vyjasnit co proti němu mám. Bylo to v období koronaviru, já jsem se nechtěl s nikým moc setkávat, on naléhal (bylo to někde kde jsem nevystupoval pod vlastním jménem ale asi nebyl problém mne dohledat) až jsem mu napsal, že nevím co po mně chce, že si mne asi s někým plete. Pak už dal pokoj.

https://pc.poradna.net/questions/3134641-dostal-jsem-e-mail-co-nebyl-pro-mne
:-(

Tady uvádí mě mou rodinu popisuje mne to není že někdo tady zcela jasně popisuje mé auto odkazuje na mne .
Horší na tom je to že a jiné stránky Mužu to zvednout se odkazují se atd akovékolečko .
Nikdo vlastně nic. a se odkazují na tyto stránky a naopak vzájemně .
Už vím kdo to je a vše budu řešit přeš právníka .
Jen mě udivuje postoj této stránky kdy místo aby se k tomu postavily čelem a co zveřejnily Co Pan Říha napsal a zveřejni za lži
doložily a obhájily nebo ne a smazali archivovaly tak mi píšou kraviny .
Nechápu !!!

Jirko, tohle forum má email a ten čte jen admin tohoto fora, řeš to s ním napřímo a ne zde, mimo neustálé zapisování informací o ničem. Může se stát, že si zdejší "volně přístupný obsah všem uživatelům internetu" půjčí nějaký srandovní portál a budou ti pak volat psychopati, chceš to zastavit a leješ olej do ohně. :-)

Vy jste tady moderátor? organizátor nebo správce?
Nechápu jak může něco někdo beztrestně zveřejnit a ještě když na to druhý přijde a ozve se se nic neděje ?
To jako má být normální že šmejd má přednost jen že si první postěžoval
dokonce udělal falešnou stránku na HI Inzerci ( ti už ji smazali a zálohovali pro pčr tam se k tomu postavily čelem )
Tady nic nikdo žádné vyjádření .
Bohužel se na tuto stránku obrací jinde z jiných stránek kteří tyto lži převzali !!!
A je to takový koloběh !!!

Nie, nie som ani jedno, ani druhé, ani tretie. Som len bežný, nijako nepreferovaný užívateľ. A obťažujú ma takéto hysterické útoky, ktoré neustále opakujete len na základe nevinnej otázky v zmysle: "Ako dostať nazad zálohu za neplnenie zmluvy?". Mne sa nesťažujte a nevyplakávajte mi za údajné porušenie vašich práv. To ja naozaj nebudem posudzovať ani riešiť. Jednoducho nemám na to kompetencie. Obrátili ste sa na políciu a myslím, že to je jedno z riešení vášho problému. Tento web naozaj nezodpovedá za nejaké falošné stránky niekde inde na internete. A ani nezodpovedá za nelichotivé hodnotenia vašej firmy na iných weboch. Neriešte si tu svoje komplexy, len tým obťažujete mňa a iných užívateľov týchto stránok a zároveň sa zosmiešňujete.

Milý pane OK
Kdyby jste zjistil že někdo kdo naopak dluží vám a zde vás poškodil a na další3 webech má internetovou firmu může to napsat kdykoli odkudkoliv bez postihu a je notorický neplatič respektive když má doplatit tak se tak nestane a bere to jako že je to v pořádku .
Vzhledem k tomu že je to takové kolečko kde weby to přebírají navzájem a je to stál jen 2 nebo 3 zmínky a bez důkazu dokonce založil na HI inzerci stránku Kde Zkopíroval mé fotky vložila se svým popisem a přidal hromadu osobních údajů jinde dokonce i rodiny tak to by jste tak nechal??
Tak to bude asi něco špatně milý pane ,
Pokud že je toto anonymní tak by si měli na této stránce uvědomit jak málo stačí k šíření pomluvy bez jediného podkladu což zde je .
Nic konkrétního neudal nic jen poškození.
Kdyby to bylo jak tvrdí tak by to dal na policii .
Vzhledem k tomu že to tak není nic nedodal nic nenapsal jen jako že se ptá .
Proto se nezlobte mé nasranosti když jsem na to přišel ještě , a to ještě tím že od cizích lidí a poškodilo mne to a to nemalou částkou !!
Tak proto píšu. Napřed jsem nevěděl kdo to je už jsme to zjistily !!!

V první řadě bych vám doporučil splnit zákonné povinnosti a uvést na vašem webu IČ a DIČ (které jako obchodník a podle výpisu z nic.cz téměř jistě máte), dnes už i identifikátor Datovky.

Nejen z tohoto důvodu bych si u vás zcela určitě nic neobjednal, vaše webová prezentace ve mně vůbec nebudí důvěru. To berte jen jako dobrou radu, do vašeho sporu se rozhodně míchat nehodlám.

Milý pane TOUCHWOOD .¨
Nikdo od vás nežádá a ani nenutí neobjednává nemám potřebu stránky jakkoliv řešit . ( to je snad každého Svobodná vůle )
Zde není podstata problému zda mám stránky v pořádku.
Asi jste to nepochopil .
Zde je problém to že si někdo dovolí bez jakýchkoli podkladů zveřejnit lži a pomluvy .
To je podstata problému né mé ič !!!!!!!!!
Tudíž milý pane napřed se seznamte s tím co se zde řeší za problém ( beze mne za mne ) a pak reagujte . !!!