Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Podvod záloha na nábytek

Dobrý den poslali jsme zálohu na nábytek na míru a nic se neděje

Truhlář se jmenuje Jiří Kučera a domlouvali jsme se přes telefon 722981420

Jak máme postupovat chceme peníze zpátky??? Prosím o pomoc

Jirko, tohle forum má email a ten čte jen admin tohoto fora, řeš to s ním napřímo a ne zde, mimo neustálé zapisování informací o ničem. Může se stát, že si zdejší "volně přístupný obsah všem uživatelům internetu" půjčí nějaký srandovní portál a budou ti pak volat psychopati, chceš to zastavit a leješ olej do ohně. :-)

Vy jste tady moderátor? organizátor nebo správce?
Nechápu jak může něco někdo beztrestně zveřejnit a ještě když na to druhý přijde a ozve se se nic neděje ?
To jako má být normální že šmejd má přednost jen že si první postěžoval
dokonce udělal falešnou stránku na HI Inzerci ( ti už ji smazali a zálohovali pro pčr tam se k tomu postavily čelem )
Tady nic nikdo žádné vyjádření .
Bohužel se na tuto stránku obrací jinde z jiných stránek kteří tyto lži převzali !!!
A je to takový koloběh !!!

Nie, nie som ani jedno, ani druhé, ani tretie. Som len bežný, nijako nepreferovaný užívateľ. A obťažujú ma takéto hysterické útoky, ktoré neustále opakujete len na základe nevinnej otázky v zmysle: "Ako dostať nazad zálohu za neplnenie zmluvy?". Mne sa nesťažujte a nevyplakávajte mi za údajné porušenie vašich práv. To ja naozaj nebudem posudzovať ani riešiť. Jednoducho nemám na to kompetencie. Obrátili ste sa na políciu a myslím, že to je jedno z riešení vášho problému. Tento web naozaj nezodpovedá za nejaké falošné stránky niekde inde na internete. A ani nezodpovedá za nelichotivé hodnotenia vašej firmy na iných weboch. Neriešte si tu svoje komplexy, len tým obťažujete mňa a iných užívateľov týchto stránok a zároveň sa zosmiešňujete.

Milý pane OK
Kdyby jste zjistil že někdo kdo naopak dluží vám a zde vás poškodil a na další3 webech má internetovou firmu může to napsat kdykoli odkudkoliv bez postihu a je notorický neplatič respektive když má doplatit tak se tak nestane a bere to jako že je to v pořádku .
Vzhledem k tomu že je to takové kolečko kde weby to přebírají navzájem a je to stál jen 2 nebo 3 zmínky a bez důkazu dokonce založil na HI inzerci stránku Kde Zkopíroval mé fotky vložila se svým popisem a přidal hromadu osobních údajů jinde dokonce i rodiny tak to by jste tak nechal??
Tak to bude asi něco špatně milý pane ,
Pokud že je toto anonymní tak by si měli na této stránce uvědomit jak málo stačí k šíření pomluvy bez jediného podkladu což zde je .
Nic konkrétního neudal nic jen poškození.
Kdyby to bylo jak tvrdí tak by to dal na policii .
Vzhledem k tomu že to tak není nic nedodal nic nenapsal jen jako že se ptá .
Proto se nezlobte mé nasranosti když jsem na to přišel ještě , a to ještě tím že od cizích lidí a poškodilo mne to a to nemalou částkou !!
Tak proto píšu. Napřed jsem nevěděl kdo to je už jsme to zjistily !!!

V první řadě bych vám doporučil splnit zákonné povinnosti a uvést na vašem webu IČ a DIČ (které jako obchodník a podle výpisu z nic.cz téměř jistě máte), dnes už i identifikátor Datovky.

Nejen z tohoto důvodu bych si u vás zcela určitě nic neobjednal, vaše webová prezentace ve mně vůbec nebudí důvěru. To berte jen jako dobrou radu, do vašeho sporu se rozhodně míchat nehodlám.

Milý pane TOUCHWOOD .¨
Nikdo od vás nežádá a ani nenutí neobjednává nemám potřebu stránky jakkoliv řešit . ( to je snad každého Svobodná vůle )
Zde není podstata problému zda mám stránky v pořádku.
Asi jste to nepochopil .
Zde je problém to že si někdo dovolí bez jakýchkoli podkladů zveřejnit lži a pomluvy .
To je podstata problému né mé ič !!!!!!!!!
Tudíž milý pane napřed se seznamte s tím co se zde řeší za problém ( beze mne za mne ) a pak reagujte . !!!