Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vrácení hry

Dobrý den,

Můj bratr se nevyzná v hrách ani v konzolích a chtěl mi koupit dárek. Já mu řekl, že mám ps4.
Dostal jsem hru na ps5, s tím že v prodejně planeo mu řekli, že to jde hrát určitě i na ps4. No bohužel jim uvěřil a ne ověřil si to na internetu. A hra někde pustit. Bylo mi řečeno, že ji nemohu vrátit.

Je to opravdu tak?

Obecně:

Do 14 dnů nelze vrátit zařízení, která přicházejí do přímého kontaktu s tvým tělem. Jedná se tedy především o sluchátka, vyzkoušené oblečení, hrnky, nositelná elektronika. Vrátit do 14 dnů není možné software, digitální licence, hry, které mají porušenou pečeť či originální obal.