Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rušení nočního klidu

Dobrý den,
abych popsal situaci.. bydlím v bytě, kde naproti je hned benzínka, kde se lidi často schází. Občas sem tam nějaký opilý uřvanec.. to by nebyl problém, ale schází se tam vyloženě party, které dojedou svou “ofcí f čipu” s trubkou místo výfuku. Posledně jsem se díval a vždy, když přijel nějaký kamarád majitele toho “tuněného” pekla, tak nastartoval auto a dle jejich slovníku to “vohulil do hoven”. Samozřejmě to působí takový hluk, že kolikrát i do 2-3 ráno nemůžu spát. Pokus o vysvětlení pánům proběhl - všechno odkývali a po půl hodině zase. Policie toto moc neřeší. Přijede, něco jim řekne a za chvilku se situace opakuje.
Můj dotaz je - je nějaká možnost tomuto zabránit? Např. požádat policii, aby tam umístila hlídku nebo se obrátit na město s nějakou žádostí?
Nemluvě o neustálém překračování rychlosti (je tam dlouhá rovinka).

Jak tuto situaci řešit kromě použití vzduchovky? 😀

Děkuji, přeji hezké svátky

Přestěhovat se.

Pak je ještě otázka, jestli můžeš udělat něco ze své strany, tím mám na mysli odhlučnění. Nejvíc hluku běžně prochází přes okna, stará moc netěsní, nová plastová okna ti propustí toho hluku z venku méně.

Nenápadně tam rozlít nějakou páchnoucí tekutiny.
Ve Spojených státech byl skatol patentován jako látka, která by mohla být použita v chemické neletální munici. Ta je používána při potlačování nepokojů a prosazování zákonnosti – nevztahuje se na ni Úmluva o zákazu chemických zbraní.[2]:-)

Můžeš jen volat PČR (když tam nemáš městapo), nahlásit popis auta, SPZ, to si zapisovat do kolendáře události kdy se volalo a zda hlídka dorazila, a takhle dokola. Co vidím u mě v okolí tak do roka se tuzéři sklidní a to tím, že chováním pošlou svého miláška do věčných lovišť. Bohužel se každý rok objevují noví tuzeři a jejich performance je pak trochu jiná, jiné prvky jak dělat bordel na ulici. :-)