Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rušení nočního klidu

Dobrý den,
abych popsal situaci.. bydlím v bytě, kde naproti je hned benzínka, kde se lidi často schází. Občas sem tam nějaký opilý uřvanec.. to by nebyl problém, ale schází se tam vyloženě party, které dojedou svou “ofcí f čipu” s trubkou místo výfuku. Posledně jsem se díval a vždy, když přijel nějaký kamarád majitele toho “tuněného” pekla, tak nastartoval auto a dle jejich slovníku to “vohulil do hoven”. Samozřejmě to působí takový hluk, že kolikrát i do 2-3 ráno nemůžu spát. Pokus o vysvětlení pánům proběhl - všechno odkývali a po půl hodině zase. Policie toto moc neřeší. Přijede, něco jim řekne a za chvilku se situace opakuje.
Můj dotaz je - je nějaká možnost tomuto zabránit? Např. požádat policii, aby tam umístila hlídku nebo se obrátit na město s nějakou žádostí?
Nemluvě o neustálém překračování rychlosti (je tam dlouhá rovinka).

Jak tuto situaci řešit kromě použití vzduchovky? 😀

Děkuji, přeji hezké svátky

Nenápadně tam rozlít nějakou páchnoucí tekutiny.
Ve Spojených státech byl skatol patentován jako látka, která by mohla být použita v chemické neletální munici. Ta je používána při potlačování nepokojů a prosazování zákonnosti – nevztahuje se na ni Úmluva o zákazu chemických zbraní.[2]:-)

Můžeš jen volat PČR (když tam nemáš městapo), nahlásit popis auta, SPZ, to si zapisovat do kolendáře události kdy se volalo a zda hlídka dorazila, a takhle dokola. Co vidím u mě v okolí tak do roka se tuzéři sklidní a to tím, že chováním pošlou svého miláška do věčných lovišť. Bohužel se každý rok objevují noví tuzeři a jejich performance je pak trochu jiná, jiné prvky jak dělat bordel na ulici. :-)