Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak postupovat ve věci odstranění zveřejněných lží i na tomto serveru

Pan který Se označil jako Pan Martin zde zveřejnil lži a pomluvy na mou osobu a mou profesi taktéž na mou rodinu .
Po zadání mého tel 722981420 jsem se nestačil divit !!!
nejen že mne tímto poškodil a to nejen jméno ale nepřišel bych na to nebýt zákazníka který mi zrušil celkem zajímavou zakázku a přišel jsem díky tomu o nemalý výdělek !!!
Jak postupovat v nápravě ?
Nejen Na tomto serveru ale i celkově na netu jsem přišel na to že i na HI inzerci udělal falešný inzerát kde někde vzal fotky a vložil je tam .
Je s podivem že nikde jinde nikdo neuvádí žádné mé údajné podvody nebo podobné aktivity jen tento pán !!!

Jak bude postupovat tento server s nápravou a jak proti tomuto pánovi zakročí?
Nehledě na další podobné jak může jen tak zveřejnit někdo lži a vzhledem k popisu je zřejmé že je to pomluva a lež.
Na jasné otázky od lidí neodpověděl !! Kolik za co proč bylo placeno atd.
Předpokládám odstranění a pomoc s vyhledáním i pro pčr !
Omlouvám se za případné překlepy jsem opravdu vytočený !
Děkuji za odpověď a pomoc s řešením tohoto problému !! JK

Môžete uviesť link na tomto webe, kde Pan Martin zverejnil lži a pomluvy na vás, vašu profesiu a rodinu? Nenašiel som to. Ale v súvislosti s vašim menom tu príspevok je, napísal ho nejaký pán Matin. Ten však nikoho nešpinil,na nikoho nenadával, len sa pýtal ako od nejakého Jiřího Kučeru (s vašim tel. číslom) dostať nazad peniaze. Tiež som zadal toto číslo do vyhľadávača a videl som tam nelichotivé hodnotenia, ale nie od pána Matina či Martina. Boli tam hodnotenia od rôznych ľudí a prakticky všetci hodnotili toto vaše číslo na stupnici od obťažujúceho až po nebezpečné v súvislosti s majetkovou trestnou činnosťou. Všetci vystupovali ako keby boli zákazníkmi firmy s uvedeným tel. číslom. Takže najprv sa vyrovnajte s týmito ľuďmi a až potom sa venujte v podstate nevinnej otázke pána Matina na tomto webe.

Již jsem psal a řeším tyto lži nábytek nevyrábím a jsou to pouze pomluvy !
Možná pomsta . nevím přesně co myslíte link když se zadá mé číslo tak to tam je.
Několik lidí to vypadá spíše z více ip.adres
proto řeším jak odstranit toto a jak zjistit tohoto pána i když už asi víme kdo to je .
O jiných jinde příspěvcích neví je to jeden a ten stejný člověk a. Má internetovou firmu . proto řeším postupně vše .na všech adresách a bude to řešit Pčr

Nevyrábím nábytek .Dělám zcela odlišné věci . nevyrábím nic !!!
Dělám zcela jinou věci vám to nemám potřebu sdělovat !!!
Truhlárnu nemám ani pod stroje .
Proč nebo z jakého důvodu se ptáte? místo aby jste řešil co s pomluvou !!!
Nebo to nemůžu ???
To je vtip? takto řešíte podvodné obvinění ??? Dnes to jde na Pčr! Proto jsem vás žádal o zmazání a archivování pro potřeby policie a popř na koho kompetentního se můžeme ozvat po té právník.
Myslím že jen tak nemůžete zveřejnit lži když nejsou podložené a dotyčný o tom neví !!!
To už může dnes napsat kdo chce co chce někoho obvinit jen tak ?? .!!!

Bohužel je tam mé tel číslo . Popisuje mne ! mé auto jinde přidal i mou rodinu a další !!!
Bohužel Je o mě ale lže je to moje číslo a naopak vím už kdo to je a bohužel se na tento server a na toto oznámení obrací
i na dalších serverech a ti to mají dle tohoto !!!
To s truhlářem a zálohou tam dal úmyslně. Aby něco měl !!!
Pokud by jste si přečetli i otázky na něj tak nikde neuvádí nic konkrétního .
A tr oznámení nepodal jak by se dalo očekávat při tak závažném obvinění a okraden í !!
Nejde jen o číslo ale teď jsem přišel o práci zbytečně jen kvůli toho že si přečetli ne zde tady ale jinde ale ten jiný servr se odkazuje na tento !!!!
Takže stěží nelze nežádat oznámení a nebo uvedení dle pravdy proto žádám Nápravu.

Povedlo se tedy Kontaktovat ty pány kteří si Honily ego a řešily důležitě a nikdo nebyl schopen zjistit pravdu popř když uvedl čislo mne kontaktovat jestli je to pravda popř jestli to nejsou pomluvy !!!
Máte doufám uložené ip adresy a na Pčr jdu ve středu !
Budou to mít hoši drahé pokud to nebyl jen ten jeden !!!
Na to jsem taky zvědav .
proč jste čísla neodstranil popř nezálohoval ??
Děkuji za odpověď zda se něco bude tímto směrem dít !!!

yYy

Jo koukám že jste tu všichni mistři V radění !!!
Já nečakám že tu na fore někdo tento problém vyřeší to ne .
Předně to není jen můj problém ale hlavě váš !!!!!!!!!!
Vy jste zde zveřejnily osobní informace a vytvořily dovolily aby zde osobní informace zveřejněné byly a
další stránky si i odcať vzaly podklady a zveřejnily !!!

Chtěl bych vidět vás všechny ,jak by jste skákali vy co tu píšete takové kraviny a zvláště ti co bez JAKÉHOKOLIV podkladu soudily a podporovali toho šmejda!!!
Tento pán se nejen neozve ale Prostě Počkám na advokáta který to pořeší .
Vaše nesmyslné komenty pokud neznáte situaci a nevíte co bylo podstata problému si nechte komenty typu ignorovať a podobně od cesty !!!
Hlavně ty ty potížisto !!! tebe ignorovat takové rádoby rady !!!
Naopak Admin měl již v roce 2022 jak zveřejnily příspěvek s mými osobními údaji, buď si to pořádně přečíst a pak by zjistil že je to podvod a učelové , popř aby pán napsal konkrétně kolik a o co šlo. Nebo ověřit nebylo nic jednoduššího než si tady honit ego s lhářem dopisovat napsat mi emil nebo sms když zde zveřejnil vše zda je to tak nebo ne ,
Ani jeden z vás to neudělal !!!!!!!!!!!!
. Pán se už neozve ten ne protože je to pouze vymyšlené účelově !!!
Tudíž vaše chytrácké Komenty tohoto typu nejsou vůbec na místě !!!

Jo bohužel musím prozatím řešit sám co jde vzhledem k tomu že s policii nemám dobré skuč´šenosti a na trestní oznámení pokud to nedal právník se nic nedělo výsměch . Tak proto milýpane to zde zatím řeším sám .

Už jsem byl na servrech kde to bylo zveřejněné jinde to už postupně zrušily ale vzhledem k tomu že je to takové kolečko a odkazují se jeden na druhého to chvíli potrvá .
Sem se ozvou později jelikož vypadá že tu to začlo nikde jinde takto nevypisoval.

V čem se jako předvádím že se bráním pomluvám a lži??
To jako když jsem na to přišel tak jsem to měl nechat být??
Ty bys to takto nechal se pomluvit zveřejnit v podstatě vše o tobě?
Proč jste nedoporučili tomu mistrovi co tu psal ať jde na policii a nebo ať dá relevantní podklady než je zde zveřejníte .
On na pčr nebyl .
Nebyl neměl s čím bylo to celé účelové pomsta!!!

Nicméně asi si myslel že to nechám tak ale to je mýlka .

Je zaujimave, ze Jirka tu ma huste "protireci", kde ide na PCR a hned na to PCR je zbytocne kontaktovat lebo nic nevyriesi a pritom si nepsominam, zeby ma kontaktoval telefonicky, ci mailom zo siadostou o odstranenie jeho telefonneho cisla, pretoze tymto ziadostam vacsinou vyhoviem...staci mi z toho cisla zavolat, poslat sms, ze ziada o jeho zmazanie a ja ho zmazem.
Ale to sa neudialo. Jirka mi pride trosku rozpolteny.
Btw firme, ktora nema uvedene zakladne kontakty (ICO, DIC, adresu, cele meno...atd) by som ani dvere neotvoril, ci telefon nezdvihol. Ak je to tvoja stranka tak to pre mna je to cisty podvod.
A inak zaujimave, ze povodne uvedene cislo patri akciovke s Roudnice nad Labem. To ti je taka zvlastna nahoda nemyslis?