Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak postupovat ve věci odstranění zveřejněných lží i na tomto serveru

Pan který Se označil jako Pan Martin zde zveřejnil lži a pomluvy na mou osobu a mou profesi taktéž na mou rodinu .
Po zadání mého tel 722981420 jsem se nestačil divit !!!
nejen že mne tímto poškodil a to nejen jméno ale nepřišel bych na to nebýt zákazníka který mi zrušil celkem zajímavou zakázku a přišel jsem díky tomu o nemalý výdělek !!!
Jak postupovat v nápravě ?
Nejen Na tomto serveru ale i celkově na netu jsem přišel na to že i na HI inzerci udělal falešný inzerát kde někde vzal fotky a vložil je tam .
Je s podivem že nikde jinde nikdo neuvádí žádné mé údajné podvody nebo podobné aktivity jen tento pán !!!

Jak bude postupovat tento server s nápravou a jak proti tomuto pánovi zakročí?
Nehledě na další podobné jak může jen tak zveřejnit někdo lži a vzhledem k popisu je zřejmé že je to pomluva a lež.
Na jasné otázky od lidí neodpověděl !! Kolik za co proč bylo placeno atd.
Předpokládám odstranění a pomoc s vyhledáním i pro pčr !
Omlouvám se za případné překlepy jsem opravdu vytočený !
Děkuji za odpověď a pomoc s řešením tohoto problému !! JK

Je zaujimave, ze Jirka tu ma huste "protireci", kde ide na PCR a hned na to PCR je zbytocne kontaktovat lebo nic nevyriesi a pritom si nepsominam, zeby ma kontaktoval telefonicky, ci mailom zo siadostou o odstranenie jeho telefonneho cisla, pretoze tymto ziadostam vacsinou vyhoviem...staci mi z toho cisla zavolat, poslat sms, ze ziada o jeho zmazanie a ja ho zmazem.
Ale to sa neudialo. Jirka mi pride trosku rozpolteny.
Btw firme, ktora nema uvedene zakladne kontakty (ICO, DIC, adresu, cele meno...atd) by som ani dvere neotvoril, ci telefon nezdvihol. Ak je to tvoja stranka tak to pre mna je to cisty podvod.
A inak zaujimave, ze povodne uvedene cislo patri akciovke s Roudnice nad Labem. To ti je taka zvlastna nahoda nemyslis?