Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ČSOB po mě chce 570Kč kvůli 8 halířům.

Ahoj měl jsem u ČSOB 2 účty tak jsem jeden co byl navíc zrušil abych na něj zbytečně neplatil poplatky které tam naskakovali. Kvůli poplatkům spadl do mínusu a kvůli tomu mi tam dali ještě 300Kč nějakou penalizaci. Tak jsem ho na pobočce ukončil a doplatil ho převodem z druhého účtu. Zůstalo tam v mínusu 8 halířů které jsem neřešil nebo to nešlo zadat. To už nevím. Prostě jsem to zaokrouhlil uhradil a měl to za vyřízené. Dnes jsem si všilm, že na účtu je -570Kč. 70 prý za dopis s upozorněním který jsem ale nedostal a na poště tedy nemůže být můj podpis o převzetí a 500Kč je za to, že jsem tam spadl 70 Kč do mínusu za ten dopis. Tohle mi ČSOB provedla kvůli 8 halířům!!! Ptal jsem se na pobočce proč mi neposlali sms nebo mail a odpálkovali mě, že tohle se posílá jen dopisem. Přitom nikdy jindy jsem od nich papírový dopis nedostal a vždy mě upozorňovali sms když účet byl v záporu. To ale jen kvůli poplatkům co si sami strhli. Na pobočce ČSOB mě jen dali telefon na centrálu ČSOB na vymáhání pohledávek 495800134 a nazdar. Prostě mě odpálkovali. Jak mám postupovat? určitě jim nechci kvůli 8 halířům platit 570Kč. To, že u ČSOB po tomhle zruším i ten druhý účet a přejdu do jiné banky je jasné. S ČSOB nechci mít iž nikdy nic společného i kdyby to byla jediná banka ve městě. Pokud tohle umí udělat tak si nedovadu představit co by mohli vymyslet u půjčky nebo hypotéky.

Tak jsem volal na centrálu a problém je v tom, že když jsem účet končil tak mi pracovnice banky neřekla, že je nutné na účet poslat více protože na konci měsíce tam navíc účtují úrok z mínusové částky. Pokud by mi to řekla tak k tomu samozřejmě nedošlo. Takže to bude tvrzení proti tvrzení. Jde mi čistě o princip a i když to dopadne jakkoli ČSOB se budu do konce života vyhýbat protože tyhle praktiky jsou špinavé, že je nepochopitelné, že vůbec právně tohle banka v EU může dělat. O etice se vůbec nemá smysl bavit. Když někdo nadává na exekutory tak po mě chce ČSOB přesně 7125 X násobek dlužné částky o které jsem ani nevěděl. Takhle se seriózní firma opravdu nechová. ČSOB už nikdy více.