Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Supermarket a problém s nadřízeným

Dobrý den prosím o radu
Manželka pracuje již 7 let v nejmenovaném supermarketu v expres grilu (prodavačka s inkasem)
Na včerejší poradě ji na rovinu bylo zděleno ,že od listopadu půjde do restaurace na přípravu minutek .
Má na to právo vedoucí restaurace (nejedná se o ředitele vedoucího celého supermarketu)
Když vedoucímu zdělila ,že byla přijata do grilu jako prodavačka s inkasem ,že tam chce i nadále zůstat bylo ji zděleno ,že pokuď to nepříjme budou se muset rozloučit.
Z kolektivu je nejmladšía připadá mi ,že si tam s ní hrají jak potřebují.
Není to protiprávní jednání a nějaký nátlak na manželku když nebudeš dělat něco jiného co nemáš ve smlouvě tak půjdeš.Je to jako kdyby skladníka na skladnickou smlouvu poslaly na výdej salátů jestli to dělat nebudeš půjdeš.
Moc děkujeme za rady co v tomto případě dělat

Už se opakuji, ale pořád platí 3 možnosti:

1. odejít,
2. snažit se "soudit" (obecně: ve firmě zůstat, ale protivit se vedení), což stejně skončí odejítím z firmy a odpovídajícími referencemi u dalšího zaměstnavatele ("...á, známý potížista!")
3. držet hubu a krok.

S ohledem na ekonomickou situaci velké většině zaměstnanců nezbývá než bod 3 :-|

Některé firmy v dělání z lidí otroků jsou mistry. A ještě budou žvanit, že zaměstnanci sami chtějí loajálně pro firmu dělat více a levněji.