Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samsung Galaxy S4

Dobrý den,

Tak jsem reklamoval svůj S4 a čekám už 23 dní na vyřízení a furt nic.. Furt se to zpracovává, tak jsem zvědav jak to dopadne, zde popis reklamace: Upřesnění závady mt se po aktualizaci sám od sebe vypíná,slabá výdrž baterie,zlobí repro
Stav zakázky Zpracovává se

Jsem zvědav, co to bude, ale čekám, že to bude oxidace, na kterou se neváže oprava, telefon jsem pořídil 7.6.2013. Něco jsem četl o 6 měsíční lhůtě, kde závada by měla být už při zakoupení a prodejce by měl dokázat, že za vadu můžu já. Můžete poradit jak postupovat při zamítnutí reklamace?

Děkuji za odpovědi a případnou pomoc..

Dobrý den,
jak už zde bylo uvedeno, na vyřízení reklamace je určena reklamační lhůta 30 dní. Po uplynutí této doby bez toho, aby Vás servis/prodejce kontaktoval máte nárok na odstoupení od kupní smlouvy, jenž je řešeno buď výměnou výrobku za nový kus, nebo vrácení peněz. Pokud vše však proběhne do 30 ti dní a v servisním listu bude uvedeno, že se jedná o mechanickou závadu, nelze jiný výrobek či peníze nárokovat. Pokud jste si přesto jist, že k dané mechanické závadě dojít nemohlo, nezbývá než si zaplatit soudního znalce a výrobek si nechat prověřit. Pokud uzná, že se o mechanickou závadu jedná, máte vyhráno. Pokud však mechanickou závadu potvrdí, tak s tím již nic neuděláte. Pro kompletnost informace bych rád doplnil, že pokud jste koupil MT z šedého dovozu (není určen pro český trh), má na reklamaci servisní středisko (často v cizině, odkud MT skutečně pochází)/prodejce nikoli 30, ale 60 dní.

Pokial to pochadza z tvz.šedeho dovozu,tak tu nieje narok na reklamaciu žiadny,to si rieši zakaznik na vlastne naklady v servisnych strediskach obvykle v krajine,pre ktoru bol vyrobok povodne určeny,tu by riešili reklamaciu len v pripade oficialne dovažanych vyrobkov a u vyrobkov,ktore boli zakupene inde,ale maju medzinarodnu /celosvetovu zaruku alebo bol k nim takyto baliček rozširenej zaruky dokupeny alebo pridany ako nejaky akčny bonus.......u šedeho dovozu nieje žiadna povinnost servisneho strediska /oficialnejo predajcu daneho vyrobcu uznat narok na zaručnu opravu alebo riešenie zaruky na vyrobok....