Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pošta udělala chybu

Dobrý den prodal jsem předmět na bazaru 2800 kč poslal jsem dobírkou ale poštovní úřednice udělala chybu všiml jsem si toho po týdnu když mi nedošla složenka ona si nevšimla popsaného balíku a ani složenky nalepené ze spodu a balík odeslala jako doporučený kupující nekomulikuje co s tím děkuji ,podací lístek mám mám tam sice vypsané částky ale je to přetisknuté na nuli děkuji

Tohle je těžké. Bude se to blbě prokazovat. To, zda kupující za zásilku poště zaplatil nevíte? Zřejmě ale ne.
Na jednu stranu - částku na podacím lístku máte, ale nikdo neprokáže, že jste si ji tam nedopsal potom. Baba co to přijímala, bude třeba tvrdit, že si toho nevšimla, bude-li si to vůbec pamatovat.
Zahajte reklamační řízení, ideálně co nejdříve.