Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výpověď

Dobrý den manželka pracuje jako servírka ,smlouvu má na dobu určitou do 31.12.2014 má sehnanou lepší práci kde nebude muset dělat 220 hodin aby měla nějaký plat a chce podat výpověď je nám jasné písemně doporučeně když se budem řídit zákonem sepíšem dvouměsíční výpovědní lhůtu výpověď odešlem v pondělí 6,10 dojde jim 7,10 tak v práci skončí 7,12,2014 moc děkujeme

Tak ať se prostě po 8 hodinách práce sebere a jde domů.Vyhodit ji za to nemůžou,protože jen dodržuje zákoník práce.
A když se jí budou chtít zbavit,tak ji třeba pustí hned dohodou,což vlastně chce.
A nejdéle po 5 hodinách od začátku směny ná nárok na přestávku na oběd,tak to ať taky vyžaduje.Za nějakých 30 korun/hod bych taky nedělal.Jestli potřebují přesčas,tak ať ho domluví a řádně zaplatí.