Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Reklamácia, môže ma eshop ignorovať?

Dobrý deň, mám ešte jeden mesiac zaruku tabletu ktorý som kupoval z Česka. Záruka mi bola daná 1 rok. Vyskytli sa komplikácie a preto chcem reklamovať.
Zhrniem to tak že bateria nefunguje úplne správne, tablet mrzne, laguje, seka a dal som za neho 220€. Tablet v tejto cene by mal v pohode zvládnuť internet ale nezvláda. USB, HDMI porty sú od začiatku zle. A hlavný dôvod je ze sa mi dnes z ničoho nič vypol a nereagoval nanič proste nič. Ale nejakým zázrakom sa po čase zapol

A chcem sa opýtať ako funguje taka reklamácia, nemám skúsenosti, môže ma ten internetový obchod cez mail ignorovať? Totiž už dve dní sa mi neozvali na moj mail ohľadom reklamácie :-(

Bol som dosť oklamany , sľubovali mi výkonný tablet ale pravda je taká že tablet za 220€ spadá do cenovej kategórie 80-100€ :-(

pre bazárový tovar 24 mesačná záruka neplatí,pre bazárový tovar platí skrátená polročná-ročná záruka podla typu tovaru,na používaný tovar nikto plnohodnotnú záruku už z povahy tovaru dávať nebude...24 mesiacov minimálne platí záruka na plnohodnotný maloobchodný tovar v celej EU.....