Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Proste Alza..

Dobrý deň dnes som si išiel vyzdvihnúť do Alza pobočky v Banskej Bystrici:''ROZBALENÉ Chladič na procesor GELID Solutions Tranquillo '' Keď som si doma otvoril balík zistil som že tam chýba dosť vecí potrebných k inštalácií na môj typ procesoru. Môžem tovar vrátiť do 7 dní bezdôvodne či sa to na e-shopy nevzťahuje ? . Ďakujem

Já jsem jednou kupoval z alzy handsfree, v popisu tehdy měli, že obsahuje USB BT Adaptér pro pc a nabíječku do auta. V krabičce nebylo ani jedno, psal jsem jim, ať mi to dodají. Napsali, že BT adaptér tam ani být nemá (v krabičce je na něj i slot) a že nabíječka do auta tam určitě byla. Napsal jsem, že nebyla a hotovo, tak mi napsali, ať to vrátím v té 14 lhůtě a řeknu, že to tam chybělo. Na pobočce neřekl půl slova. Buď v klidu.