Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Reklamace Česká Pošta vs prodávající

Dobrý den,

dnes mi přišel balík, byl poškozen a společně s pracovnicí pošty jsem jej vyfotil, zaplatil dobírku a otevřel. Obsah byl také poškozen, proto jsem balík hned reklamoval a pošta má prý na vyjádření 30 dnů.

Prodejce jsem o této skutečnosti informoval.

Co dělat v případě, že pošta nárok neuzná a během tohoto řízení příjdu o nárok na vrácení bez udání důvodu a prodejce to bude svádět na poštu?

Děkuji
Martin

No jsem pro příště vyškolen, ovšem na poště mně řekli, že reklamační protokol musím podat já a budou to řešit se mnou nebo to můžu na své náklady poslat prodávajícímu a pak to může řešit on. Jenže to jsem nechtěl, protože by mohl tvrdit, že když jsem balík u pošty nereklamoval, tak jsem si obsah poškodil sám.