Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Reklamace

Zdravím, mám na reklamaci noťas a v úterý to bude 30 dní. Mél bych mít nárok na vrácení peněz, ale volala mi paní z obchodu , že reklamaci technik zamítl. Jak bych měl dále postupovat pokud noťas do té doby nepříjde? Mám stále nárok na peníze? Předem díky.

zle, nepravda. Do 30dni mate byt informovany ako reklamácia dopadla. Pokial na 30 den tam nebude pisomne vyjadrenie servisu, ze reklamáciu zamietaju, tak ano. Telef. hovor neznamena nic. Na 30 den po reklamacii treba naklusat do servisu a dozadovat sa bud výrobku, alebo penazí

Do 30 dnů od uplatnění reklamace má být nejen spotřebitel informován o jejím vyřízení, ale má mít možnost si výrobek převzít. V případě, že tomu tak není, nebyla lhůta dodržena.

Viz dTest. Papír ze servisu nebude k ničemu platný. Pokud si po uplynutí lhůty nemá jak vyzvednout reklamovaný produkt, má nárok na vrácení peněz.