Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vraceni penez

Dobry den, objednal jsem si zbozi z Eshopu jedna se o brzdove kotouce z autodily-cardo.cz jenze prisli mi kotouce kdyz jsem to zkousel namontovat tak jsem zjistil ze jsou vetsi..jsou v poradku akorat je videt na jednom kotouci ze je montovan ale je v poradku po skoro mesici jsem jim to poslal zpatky a oni mi vraceni penez odmitly a vratily zbozi zpatky a pritom na webu maj napsano ze je to pro muj automobil, muzu s tim neco udelat? nebo uz nemam narok na vraceni penez Dekuji.

budou stále argumentovat s tim že jste si měl před montáží změřit parametry, že jste si špatně zadal objednávku podle čísla motoru, karoserie, apod.

Firma jako Auto K*** v tomhle nemá problém, pokud je to jen vybaleno, obal přiměřeně poškozen, peníze vrátí nebo dodají správný díl.Tenhle e.shop může být třeba jen prostředníkem proto horko těžko budou něco vracet.

Zkusil bych si objednat ještě jedny ty samé díly(pořádně podle velkého TP), nebo bych požádal nějakého automechanika ať to udělá za Vás a kdyby přišli ty samé pak by nějaká šance na vrácení peněz byla.

Nebo ukažte rovnou nějakému autorizovanému technikovi stránky ať posoudí zda jste fakt objednal dobře a jejich technické údaje opravdu sedí a snějakým dobrozdáním od něj pošlete toto tomu e.shopu s žádostí o vrácení peněz.

U autodíly-cardo odebírám již několik let jako maloobchod a nikdy žádný problém s vrácením dílu.

O jaké vozidlo se jedná? Konkrétně u brzd bývá problém ve velikostech kotoučů a typu destiček.Není třeba Oktávka jako Oktávka.

Chyba bude v tom, že jste se pokoušel díl namontovat.

Tak tam zavolejte a popište problém.Většinou, i když si odečtou nějakou částku za použitý díl, vám vyjdou vstříc.
Za to, že jste objednal jiný díl, si můžete sám.
Brzdové kotouče z vlastní zkušenosti měřím šuplerou, než je objednám.
Držím palec při reklamaci, Cardo není žádný překupník a snaží se se zákazníkem vždy dohodnout.