Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vraceni penez

Dobry den, objednal jsem si zbozi z Eshopu jedna se o brzdove kotouce z autodily-cardo.cz jenze prisli mi kotouce kdyz jsem to zkousel namontovat tak jsem zjistil ze jsou vetsi..jsou v poradku akorat je videt na jednom kotouci ze je montovan ale je v poradku po skoro mesici jsem jim to poslal zpatky a oni mi vraceni penez odmitly a vratily zbozi zpatky a pritom na webu maj napsano ze je to pro muj automobil, muzu s tim neco udelat? nebo uz nemam narok na vraceni penez Dekuji.

Tak tam zavolejte a popište problém.Většinou, i když si odečtou nějakou částku za použitý díl, vám vyjdou vstříc.
Za to, že jste objednal jiný díl, si můžete sám.
Brzdové kotouče z vlastní zkušenosti měřím šuplerou, než je objednám.
Držím palec při reklamaci, Cardo není žádný překupník a snaží se se zákazníkem vždy dohodnout.