Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kamerový systém

Dobrý den, chtěla bych se zeptat.
Pracuji v nejmenovaném supermarketu.Nyní mě vedení obviňilo z údajné krádeže,která se stala zhruba před 8 měsíci.
Chci se zeptat, zda je možno shlédnout nahraný kamerový záznam z údajné doby krádeže k mé vlatní obhajobě.
Chci tento záznam použít k vyvracení obvinění.

Děkuji za odpověď.

Taky je otázka, jestli ty kamery skutečně celou pracovní dobu něco někam nahrávají nebo jestli jsou tam jen "jako" a nenahrávají nic, případně jen něco a jen někdy. A jestli se nahrávky po určité době nemažou, pokud se třeba za poslední týden nestalo nic co by bylo nutné doložit záznamem z kamer. Dovedeš si představit kolik videokazet nebo na co se to teď nahrává by bylo potřeba, aby se uchovaly nahrávky za celých 8 měsíců?

Před dvěma týdny jsem měl diskuzi ze svojím šéfem na něco podobného. Prý to není důkaz. Jeho známý někoho načapal při krádeži, tak ho spoutal a dosmýšil na policii. Tam spoutali policajti okradeného a ještě dostal pokutu. Holt české zákony.