Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kamerový systém

Dobrý den, chtěla bych se zeptat.
Pracuji v nejmenovaném supermarketu.Nyní mě vedení obviňilo z údajné krádeže,která se stala zhruba před 8 měsíci.
Chci se zeptat, zda je možno shlédnout nahraný kamerový záznam z údajné doby krádeže k mé vlatní obhajobě.
Chci tento záznam použít k vyvracení obvinění.

Děkuji za odpověď.

Před dvěma týdny jsem měl diskuzi ze svojím šéfem na něco podobného. Prý to není důkaz. Jeho známý někoho načapal při krádeži, tak ho spoutal a dosmýšil na policii. Tam spoutali policajti okradeného a ještě dostal pokutu. Holt české zákony.