Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kamerový systém

Dobrý den, chtěla bych se zeptat.
Pracuji v nejmenovaném supermarketu.Nyní mě vedení obviňilo z údajné krádeže,která se stala zhruba před 8 měsíci.
Chci se zeptat, zda je možno shlédnout nahraný kamerový záznam z údajné doby krádeže k mé vlatní obhajobě.
Chci tento záznam použít k vyvracení obvinění.

Děkuji za odpověď.

Taky je otázka, jestli ty kamery skutečně celou pracovní dobu něco někam nahrávají nebo jestli jsou tam jen "jako" a nenahrávají nic, případně jen něco a jen někdy. A jestli se nahrávky po určité době nemažou, pokud se třeba za poslední týden nestalo nic co by bylo nutné doložit záznamem z kamer. Dovedeš si představit kolik videokazet nebo na co se to teď nahrává by bylo potřeba, aby se uchovaly nahrávky za celých 8 měsíců?

Tohle obvinění je už závažné na okamžité ukončení pracovní smlouvy nikoliv na vyhrožování per huba, je třeba trvat na tom, aby výpověď na paragraf ti dali PÍSEMNĚ, mohou taky dávat důtky na pracovní výkon apod., taky vždy písemně, do té doby jen zbytečně čeří vodu a dělají svoji špinavou zastrašovací politiku. Jakmile dají papír a chceš se bránit u soudu, tak bez advokáta to nepůjde, neprodleně se jim musí poslat dopis s nesouhlasem výpovědi, je to formalita, ale důležitá, protože do verdiktu soudu ti musí platit náhradu mzdy, je to paragraf 69 zákoníku práce si to přečti.

Před dvěma týdny jsem měl diskuzi ze svojím šéfem na něco podobného. Prý to není důkaz. Jeho známý někoho načapal při krádeži, tak ho spoutal a dosmýšil na policii. Tam spoutali policajti okradeného a ještě dostal pokutu. Holt české zákony.