Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak úplně zrušit SIPO?

Mám službu SIPO. Na SIPu mám pouze jednu platební položku, kterou mi předepisuje nejmenovaná organizace, která mi odmítá tuto položku odstranit. Chci se úplně zbavit SIPa a Česká pošta toto odmítá. Při podání žádosti o přidělení spojovacího čísla žadatel uděluje poště souhlas se zpracováváním osobních údajů na dobu, kterou si on stanoví. Na druhou stranu v Obchodních podmínkách SIPa je toto co se týče osobních údajů:
Poskytnutí údajů označených jako povinné je nezbytné pro poskytování SIPO a bez nich nemůže ČP Klientovi umožnit
jeho využívání. Tyto údaje může ČP zpracovávat i bez souhlasu Klienta za účelem řádného plnění svých
smluvních povinností vůči Klientovi.

Když České poště zašlu odvolání souhlasu ke zpracování osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., zákon o ochraně osobních údajů co se stane? Bude takto Česká pošta chtě/nechtě donucena SIPO spojovací číslo zrušit? Pokud by takto neučinila nejedná se o porušení zákona č. 101/2000 Sb.?

Zde Obchodni-podminky-SIPO:
https://www.ceskaposta.cz/documents/10180/282551/O bchodni-podminky-SIPO-20140901.pdf/ebe9e53d-819d-4 898-b2ed-e36825dff549

Na SIPu mám pouze jednu platební položku, kterou mi předepisuje nejmenovaná organizace, která mi odmítá tuto položku odstranit.

Není lepší se nejdříve vypořádat z tou nejmenovanou společností? Pokud u nich máte nějaký závazek, např dluh nebo smlouvu na dobu určitou, tak Vám podle mého, zrušení Sipa a následné neplacení přinese pouze problémy.
Takže prostě písemnou výpověď a až potom co vše vyřídíte bych rušil Sipo.