Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Telekom odstúpenie od zmluvy.

Dobrý deň, ako väčšina z vás vie tak telekom celoplošne zvýšil rýchlosť 2 násobne. Po zrýchlení mi internet stále padá. Problém je v tom že sme v odstupnej lehote ktorá končí 30.11 . Je možné odstúpiť od zmluvy z dôvodu toho že mi nevedia poskytnúť sľúbené dvojnásobné zrýchlenie ? Ďakujem za pomoc.

Nejsem si jista, jestli to má šanci na úspěch,
ale já bych nejspíš zkusila odstoupit od smlouvy
z důvodu neposkytování sjednané služby.

Jsou-li výpadky časté a/nebo trvají delší dobu,
dalo by se možná zkusit i bezdůvodné obohacení.