Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dvě smlouvy v jednom měsíci

Dobrý den, potřebovala bych poradit.
Přes 2 roky jsem pracovala (brigáda) u jedné velké nejmenované společnosti. Jednoho dne, uprostřed měsíce, mi vystavili novou smlouvu, ve které mi srazili mzdu. Smlouvu mi vystavili k prvnímu dni měsíce, tu jsem odmítla podepsat, s tím, že jsem chtěla, aby bylo uvedeno správné datum, dejme tomu 15ého. Do toho dne jsem měla odpracováno x hodin, tudíž jsem daný měsíc pracovala na dvě smlouvy. Nyní mi přišla výplata, která odpovídá pouze jedné smlouvě a to té druhé, tedy se strženou mzdou. Zajímá mě, jestli nezáleží na tom, že jsem druhou smlouvu podepsala 15. a automaticky jsem za strženou mzdu pracovala už od 1.ho, (ve smlouvě o tom není zmínka) nebo mám právo na výplatu do patnáctého se starou mzdou a od patnáctého pak s novou mzdou.
Předem děkuji

Obě smlouvy, resp, dohody jsem podepsala. tedy tu starou a tu novou toho 15. Chci požadovat aby mi vyplatili výplatu za mzdu do 15, podle staré dohody a plus za mzdu novou tedy od 15. Jenže mi to uznat nechtějí. Je něco čím bych je mohla nahnat ? Jen chci dodat, byla to brigáda, nemám výpovědní lhutu a opravdu je jednalo o dohody, nikoliv smlouvy.